Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
38
Informacije

1. Vaše ime IRL: Patrik
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 3-6h radnim danima, 6-12 sati vikendom
5. Vaš Discord: cropatrik
6. Vaše ingame ime: Patrik Vasquez
7. Vaš ID: 53123

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1. Zelim biti lider ove organizacije jer sam svojim iskustvom na ovom RP serveru stekao znanje svih pravila te evenata na koje ova organizacija moze ici. .

2.2. Zelim okupiti dobru i aktivnu ekipu kako bismo odrzavali dobru aktivnost ove organizacije te je odrzavali minimalno 1 mandat.

2.3. Zelim biti lider ove organizacije jer se hq nalazi na idealnom mjestu u getu odvojenog od ostalih organizacija sto bi nam pruzilo vise prostora i vremena za organizaciju akcija.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1. Svojim dugotrajnim iskustvom u crime organizacijama naucio sam kako bi neka crime organizacija trebala postupati te kako bi se neka crime organizacija trebala voditi.

3.2. Imao bih nultu toleranciju na toksicnost. Svakog toksicnog clana organizacije kaznili bismo i sankcionirali moji co-lideri ili ja.

3.3. Okupljao bih ljude za gotovo svaki event te bih pomno birao ljude koji ispituju kandidate za ulazak u ovu crime organizaciju te same kandidate kako bih maksimalno sprijecio trollanje, nabijanje warna i unistavanje roleplaya i zabave.

3.4. Gledajuci greske drugih lidera/high-commandi, naucio sam kako izbjeci te greske i kako postupiti u odredjenim situacijama.

3.5. Maksimalno bih se trudio sprijeciti krsenje pravila clanova ove organizacije te bih ih poticao na cim bolji roleplay.

Rankovi:
1. Suspend
2. Youngster
3. Street Soldier
4. Dealer
5. Hustler
6. Ghetto Cleaner
7. Ghetto Expert
8. Shotcaller
9. Turfer
10. Commander
11. O.G.
12. Co-Leader
13. Leader

Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom