Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2150
Players nickname
Miki_Moncler
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Apr 16, 2024
Time
18:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/654728/#post-2384098

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Poštovanje Mujo i Abrahame,

Pišem unban appeal za G.P. 1.7 koji sam dobio prije 7 dana. Otvoreno priznajem da sam to napravio i ne zelim glumiti da ne znam o cemu se radi.

2 puta sam mijenjao "slabiji" biznis za jaci uz vjerovanje da je dopusteno jer skripta to dopusta i da nece biti posljedica.
Prvi put je bila pumpa pored Lifeinvadera za chip tuning, drugi put je bila pumpa kod kazina za chip tuning.
Sve ostale zamjene su bile sa biznisima slicne market cijene... auto radionica - chip tuning ; chip tuning - chip tuning ; carsharing - chip tuning (ovo je napravljeno iz znatiželje da vidimo hoće li auta ostati ako se biznisi zamjene, biznisi su zamjenjeni natrag nakon 5 minuta)

Ovo mi je drugi ban koji sam dobio zbog zamjene "slabijeg" biznisa za biznis.
Za prvi ban kojeg sam dobio 28.11.2023., sam dobio unban uz money wipe, za ovaj vas trazim isto, pristajem na money wipe ako dode do toga.

Molim da mi izađete u susret za unban kao što ste i drugima prije mene, cak vise puta.. nisam naštetio nikome, nisam nikada radio ban evading i sve sto zelim je nastaviti igrati sa ljudima koji su tu s nama u familiji već dugo vremena.
Stvarno nisam igrač koji krši pravila, aktivno igram od otvorenja servera i imam ukupno prekršenih pravila koji se mogu izbrojati na prste ruke.

Hvala na izdvojenom vremenu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom