Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38227
Players nickname
Roland Vig
Suspect ID
8927
Date of violation
Apr 21, 2024
Time of violation
15:19
Proofs
https://streamable.com/ngvwe8

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
38
Postovana adminastracijo , imam problema sa pojedincima iz EMS-a posto sam bio BL zbog disbanda EMS-a koja je odbijena a oni dobili varn od drugog igraca pa se izivljavaju na meni , kad je istekla BL zvali su me 3 drugara da se zapolsim u EMS posto tamo sam bio uzastopno 10 meseci dok nije dosao drugi direktor skim smo imali konfikta , primili me pa su me u roku jednog dana 2-3 puta kickali prvi put stavili BL pa sam se zalio gde je ista povucena , pa smo imali sastanak gde sam i ja prisustvovao i dogovarali se kao da nista nije bilo kad je sastanak zavrsen ja sam napustio igru a ujutro kad sam se probudio opet bio izbacen , pa sam otisao da vidim sto sam opet izbace gde mi je osoba koja me izbacila rekla da me morala kickati iz organizacije navodno zbog "Pokusaj nabijanja warna" a ja radio sve normalno . A zalim se na 8927 zbog prvobitnog nastupa a i zbog pretnje da gde god su njegova ekipa tamo u toj organizaciji necemo dugo krociti ja sam isekao snimke mozda su kratki ali ce video je oko 40+- minuta mogu ceo da postavim ako treba ali to je 3,3 GB . Watch 0423(2) | Streamable , Watch 0423(1) | Streamable
 

Anja Plavsic

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 25, 2023
Messages
177
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 38227 dobit će kaznu za MG.​

U situaciji kad je organizacija na disbandu i lider nije prisutan, zamjenici nemaju pravo da zloupotrebljavaju svoju poziciju.

Za zamjenike direktora situacija je prijavljena Senior Administraciji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom