Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Pinki Grimnir

Player
Player
Joined
Jul 7, 2023
Messages
260
1. Vase ime u rl: Tadej

2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+

5. Vaš Diskord: egacyl_

6. Vaš ID: 27797


Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moj prva banda i ujedno ona u kojoj sam najvise osta su The Families
koji su mi na prvi pogled bili najzanimljiviji i zato sam zeleo da napredujem sa ucenjem RP pravila da bih jednoga dana postao lider te iste Crime organizacije. Za vreme mog boravka u vec pomenutoj organizaciji prosao sam preko dosta prepreka koje bi mogle da me sputavaju ka tome da postanem lider i ujedno bolji clan ganga.Kako sam ucio od mojih gresaka ucio sam i od gresaka koji su drugi pravili i potrudio se da mi se te greske nikada nedese.

-Imam spremnu ekipu koja je tu od samog pocetka mog Crime RP-anja i koja ce mi pomoci voditi organizaciju i uz njihovu pomoc da ista da organizacija dozivi svoj najveci procvat.Potrudili bi se poboljsati RP iskustvo u organizaciji do maskimalnog nivoa moguceg.


-Potrudicu se da clanovi uzivaju u RP-anju u mojoj organizaciji bez ikakvih problema a ako ih bude bilo bice reseno u najkracem mogucem roku.Moji zamenici ce biti ljudi od visokog poverenja i od mene i od mog HC-a.Ako je neki clan organizacije izgubi moje poverenje jedino ga moze vratiti ako se cela organizacija slaze da treba da se opet primi u organizaciju i opet gradi svoje poverenje.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Drzao bih dnevne sastanke na kojima bih resavao svakakve probleme ako bi ih bilo,to bi bio samo cisto jedan opusteni razgovor izmedju clanova gde bi se pored resavanja problema pricalo bi se o FZ raidovima, GS pljackama,robanju itd.....

Odrzavao bih redovne GS pljacke,FZ raidove,Turfofe.Svake noci bi se islo na podmornicu radi boljeg RP uzitka. Pravio bih saveze sa drugim bandama da bi se moji clanovi komunicirali i vrsili RP sa drugim clanovima sto verujem da ce se i njima svideti.

Smatram da je kljuc uspeha postovanje koje ce clanovi morati da imaju jedni medju drugima jer ako toga bude bilo mislim da RP nebi bio zabavan ni za mene,ni za njih,ni za druge clanove.Vodio bih clanove na Car Theft da bi im pokazao RP koji su hteli da vide kada su usli u bandu. Naravno svako vece posle neke uspesne akcije clanovi ce dobijati odredjenu sumu novca kao bonus od mene sto su ucestvovali i RP-ali kako treba. Ako je to Turf clanovi turf tima kao i vodja turfera ce dobiti poseban bonus samo za njih i njihov uspeh.

Hvala na izdvojenom vremenu citajuci aplikaciju. Srecno svim ostalim kandidatima. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom