Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1774
Players nickname
Ren Corleone
Administrators nickname
Krle Zivkovic
Date
Apr 23, 2024
Time
22:28
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/674743/

r3nn

Player
Player
Joined
Mar 27, 2024
Messages
12
Poštovana administracijo,
Žalim se na današnju situaciju što se desila. Dakle izvršeno je sve po RPu i brojanje i sve sa moje strane, kao što se vidi sa pova dotičnog koji me je prijavo ne čuje se ništa da brojim niti se čuje nas kada smo ih ubili, očito nije dotičnom bio "refresh" mikrofon ili nešto. Isto tako vidimo da dotični priča na radio sa oružjem u ruci pa mislim da prema tome žalba prema meni nebi trebala biti prihvačena. Nažalost moj se pov iz nekog razloga nije spremio. Isto tako dobio sam kaznu 180min i warn na 7 dana. Zalba koja je bila posebno upucena na mene i cijelu moju familiju malo kasnije poslije ovog je odbijena sa strane Denza Washingtona iz stog tog razloga, pa bih molio da se meni makne kazna warna i 180min pošto sam ja dobio kaznu prije odbijenice druge zalbe.
 

r3nn

Player
Player
Joined
Mar 27, 2024
Messages
12
Ovo sam krivo napisao moje isprike pošto se prvi put žalim Administrators nickname: Krle Zivkovic , trebalo bi biti Administrators nickname: Aleksandar Papic
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom