Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Odbijanje PC Checka/ Korumpiranost |Mujo Simba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38852
Players nickname
Djordje White
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 25, 2024
Time
22:00
Proofs
https://imgur.com/a/TuA2EwP

Djordje White

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
322
Ne trazim nikakav unban ni nista. Nije u tome problem. Problem je u tome sto sam ja bio admin, sve se desilo na ispitivanju za familiese. Ja sam celo ispitivanje slusao i bio mute-an. Pola ispitivanja sam bio i defan.

Posle ispitivanja dolazi do sumnje da sam ja korumpiran bez ikakvih dokaza do tog trenutka. Carlos me zove u voice i tada mi govori da sam na pc checku. Ja sam taj pc check odbio jer je bez ikakvog razloga. Ali to nije razlog zasto postavljam zalbu.

Razlog je taj sto se stvara sumnja da sam ja korumpiran posle tog ispitivanja za familiese bez ikakvog razloga i dokaza. Ja sam se zbog toga javio Muji i on mi je rekao da sam kickan i bl-an iz administracije zauvek. Kako sam razumeo kickan sam zbog toga sto sam rekao koliko je jedan od ispitanih imao gresaka drugu u dm… Ljudi su radili mnogo gore stvari pa nisu blacklistani niti pc checkani. Zahtevam da mi se blacklista za admine skine.

Molio bih da Abraham pogleda zalbu i odluci da li ce je odbiti ili prihvatiti jer bi je mujo ocigledno odbio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom