Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Pogresna donesena odluka I Ivash Low,Michael Goat,Carlos Malchiny

Status
Not open for further replies.
Your ID
41954
Players nickname
Zaki Sikter
Administrators nickname
Senior Crime
Date
Apr 25, 2024
Time
00 00
Proofs
Poslato Muji u DM

zaki sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Sep 12, 2023
Messages
531
Dobar dan postovana administracijo naime prijavio sam se bio za Kriminalnu organizaciju The Families.
Bio sam pozvan na intervju prosao sam kao 1. mesto,dobio lidera.Prije intervjua cim sam saznao sam odmah javio Seniorima crime za moj odlazak na putu.
Dobio sam IG lidera na disc dobio sam rsz pozvao moje ljude,nakon svega toga ja sam ponovo bio prihvacen na intervju.Zvao sam sinoc Senior curatore na diskord Families-a gde su oni rekli da ce biti na razmtranju.Ja kao lider imam pravo na odsustvo nebitno da li je pocetak ili sredina organizacije.
Nakon svega toga reko sam ako prihvate okej super,ako ne da pustim da mi se nabiju 2 warna(dokazi poslati muji u DM).
Ovaj put mi je bio jako hitan i ja se stvarno izvinjavam,sta bi bilo kad bih bio u bolnici? Jel isto tako ne bi prihvatili odsustvo na 3 dana? I nakog svega toga oni su dali drugom coveku organizaciju za koju cak nisu ni otvorene prijave,pritom nisam ni pristao da mi se organizacija disbanda vec samo da mi daju 2-3 warna.Ja sam jedini lider koj do sada nije imao pravo da odsustvo.
Kao sto i pravila kaze 1.3 Kad organizacija bude dodjeljena, lider ima pravo zamrznuti organizaciju na 24 sata. ja nisam ni trazio freeze

  1. 1.8 Lider može zamrznuti svoju funkciju od 12 do 24 sata jednom po mandatu uz dopuštenje višeg kuratora
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,048
Odbijeno, vi se niste trebali uopste prijavljivati ako ste znali da cete odmah morati ici na put samim tim ne mozete odrzati 2h igre dnevno, admini nisu takodje trebali ni da vas ispituju samim tim ce i oni biti kaznjeni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom