Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38227
Players nickname
Roland Vig
Suspect ID
7249 , 8927 , 18650
Date of violation
Apr 26, 2024
Time of violation
22:00
Proofs
https://streamable.com/9jjhro

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
38
Postovana administracio , ja sam obavljao svoju duznost ali oni su me zaustavljali i pritrcali i stime su me zaustavili do svog puta kao sto se vidi na snimku do pacijenta , jset jedan je natrcao na mene ali nije namero gazenje bilo , cuje se diskord ali ja ne pricam a i nije nista uvezi ove situacije .
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
209
Postovana administracio , ja sam obavljao svoju duznost ali oni su me zaustavljali i pritrcali i stime su me zaustavili do svog puta kao sto se vidi na snimku do pacijenta , jset jedan je natrcao na mene ali nije namero gazenje bilo , cuje se diskord ali ja ne pricam a i nije nista uvezi ove situacije .
sta si ti okacio koji kurac
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
i nije ti ometanje ako te pitaju koji kurac se okreces 16 puta dok se pucamo i sad ces biti okacen za fear
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
209
na discordu u toku rp-a kazni ga za mg
kazni za vdm sto je gazio 7249
Postovana administracio , ja sam obavljao svoju duznost ali oni su me zaustavljali i pritrcali i stime su me zaustavili do svog puta kao sto se vidi na snimku do pacijenta , jset jedan je natrcao na mene ali nije namero gazenje bilo , cuje se diskord ali ja ne pricam a i nije nista uvezi ove situacije .
nisi povezan s situacijom a vozis se autom kao bolnicar bas se vidi nesto iskreno ti kazem sad te razumijem
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom