Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Stefan Shayk💸

Player
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: s53f4n
6. Vaše Ingame ime: Stefan Shayk
7. Vaš ID: 55473

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Zelio bih da se oprobam u vodjstvu neke organizacije jer smatram da sam spreman i odgovoran za to.

2) Bio sam u FIB kao 00 Agent u mandatu proslog lidera i dosta sam naucio o toj organizaciji i smatram da je jako zahtjevna te da sam spreman da je vodim kako treba.

3) Mislim da je FIB jako zahtjevna organizacija i jedna od vaznijih prije svega sto mogu raditi sve i kad su van uniforme. I to je jos jedan od razloga zasto smatram da treba imati odgovornog lidera koji poznaje pravila, za sta garantujem da sam spreman.

4) Zelim da FIB podignem na sto veci nivo ozbiljnosti kao sto i treba da bude da bi se svi ugledali i ucili od nas a ne da dolazimo u situacije da ponizavaju ovu organizaciju koja je jedna od vaznijih organizacija.

5) Imam spreman tim za High Commandu koji bi mi pomogao i organizacija bi mogla odma da pocne sa radom punom snagom.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Bio bi jako strog lider i imacu neke kriterijume i pravila koja moraju da se postuju da bi organizacija bila sto ozbiljnija i da nebi svako mogao da radi sta hoce. Takodje necu dozvoliti nikakvo vrijedjanje niti omalovazavanje u organizaciji, ko god bude krsio ta pravila ici ce na suspend ili ce dobiti otkaz.

Imao bih isti odnos prema svakom ranku nebitno da li je High Command ili najnizi cin jer sam primjetio da ostali lideri to ne rade tako i smatram da to dosta utice na organizaciju.

Vrsio bih regrutaciju nekoliko puta nedeljno zavisno od toga koliko ljudi ima u organizaciji i primao bih samo ljude koji imaju minimum 15 godina u gradu jer smatram da je to neki minimum koji svaki igrac moze da ima za ovakvu organizaciju.

Naravno svako ko je u organizaciji trebace da poznaje osnovna pravila grada kao i pravila potrebna za FIB.

Takodje uveo bih patrol-logove na discordu radi lakseg pregleda ko je sta uzeo i vratio. Takodje na osnovu tog patrol loga clanovi bi dobijali neke bonuse , u zavisnosti ko je koliko radio radi podsticanja za jos boljim radom.

Uveo bih nove specijalne jedinice koje su veoma vazne u ovom FIB-u i ovoj prijavi a navedeni su u rankovima.

RANKOVI:

30. FIB Director
29. FIB Deputy Director
28. Assistant of Director
27. Chief of Staff
26. 00 Agent
25. Supervisor
24 . Head of Department
23. Deputy Head of Department
22. FIB Training Director
21. T.I.G.E.R. - Tactical Investigation & General Enforcement Regiment
20. S.H.I.E.L.D. - Specialized Homeland Investigation and Enforcement Logistics Division
19. U.A.T Agent
18. D.E.A Agent
17. A.S.U Agent
16. Glavni Detektiv
15. Detektiv
14. Senior Special Agent
13. Special Agent III
12. Special Agent II
11. Special Agent I
10. Air-Support
9. Special Agent III
8. Special Agent II
7. Special Agent I
6. Field Agent III
5. Field Agent II
4. Field Agent I
3. New Agent
2. FIB Agent na obuci
1. Suspend

OBJASNJENJE RANKOVA:

00 Agent - Zaduzen za skupljanje dokaza na talackim situacijama i pljackama prodavnica 24/7 i Gun Store protiv Familija i Bandi.
Supervisor - Zaduzen da nadgleda rad jedinica kao sto su U.A.T, D.E.A i A.S.U Agenata i njihove vodje.
Head of Department i njegov Deputy - Zaduzeni da vode jedinice kao sto su U.A.T, D.E.A i A.S.U Agenti.
FIB Training Director - Zaduzen da obuci nove agente i da prati rad jedinica kao sto su Field Agent i Special Agent.
Detektivi - Zaduzeni da nauce od 00 Agenata da skupljaju dokaze i da skupljaju dokaze dok 00 Agenti nisu tu.

KODOVI:

Kod A - Pucanje igre
Kod B - F8+U
10-1 - Svi u vrstu ispred zgrade FIB-a
10-2 - Negativno
10-3 - Prekid komunikacije na radio
10-4 - Potvrdno
10-5 - Ponovite poslednji prijenos
10-6 - Zanemarite poslednji prijenos
10-7 - Odjava duznosti
10-8 - Prijava duznosti
10-10 - Pucnjava
10-20 - Trenutna lokacija
10-99 - Situacija zavrsena


HVALA NA CITANJU MOJE PORIJAVE I SRECNO OSTALIM KANDIDATIMA!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom