Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8464
Players nickname
Paca Vice
Administrators nickname
Danilo Low
Date
Apr 30, 2024
Time
02.10
Proofs
https://youtu.be/t_2NzoF-OWk

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
117
Nije zalba nego stavljam dokaz da sam mu brojao.
Igrac je okacio zalbu na mene, samo nisam stigao da stavim dokaz da sam mu brojao, on se naravno vratio te sam ga ubio
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
117
Nije zalba nego stavljam dokaz da sam mu brojao.
Igrac je okacio zalbu na mene, samo nisam stigao da stavim dokaz da sam mu brojao, on se naravno vratio te sam ga ubio
A i ovde se cuje lepo kako sam mu rekao opet si se vratio
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
114
Nije zalba nego stavljam dokaz da sam mu brojao.
Igrac je okacio zalbu na mene, samo nisam stigao da stavim dokaz da sam mu brojao, on se naravno vratio te sam ga ubio
ko bude ovo gledao nek obrati paznju na vreme kad me ubio bez brojanja bilo je 2:04 a ovo sto je poslao je u 2:10
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
114
Nije zalba nego stavljam dokaz da sam mu brojao.
Igrac je okacio zalbu na mene, samo nisam stigao da stavim dokaz da sam mu brojao, on se naravno vratio te sam ga ubio
i ovde se vidi da mi je brojao i ja sam krenu da bezim i one me krenuo pucati tako da je to 6.15
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
117
Pa ti vratis vreme lepo na kompu i to je to :)
A mozemo da vidimo i tvoje pitanje " ako neko krene da mi broji da izadjem iz dvorista da li je to 6.15 " tu se lepo vidi kako ti je rekao da moze da ti broji pa to sto ti ne izadjes a izbrojano ti je, tvoj problem :D
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
114
A mozemo da vidimo i tvoje pitanje " ako neko krene da mi broji da izadjem iz dvorista da li je to 6.15 " tu se lepo vidi kako ti je rekao da moze da ti broji pa to sto ti ne izadjes a izbrojano ti je, tvoj problem :D
ja sam izasao i ti si krenuo pucati kao i tvoj prijatelj
 

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
114
Pa cuje se kako ti brojim :D To sto se ti vracas tvoj problemcic
ZA ONOGA KO BUDE GLEDAO OVU ZALBU:Ovaj igrac je rekao da mi je brojao pa sam se ja vrati pa me ubio bez brojanja.
pod 1:Na ovom snimku gde sam ga kacio za 6.15 vidi se da je bilo u 02:04 a na ovom snimku sto je on poslao da mi je brojao pa sam se vrati je bilo u 02:10
pod 2:na ovom snimku sto je on posalo vidi se da mi je brojao i ja sam krenuo da bezim i on i njegov prijatel su me pucali
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom