Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50387
Players nickname
Frank Dotexe
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 1, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/681287/

Filip Dotexe

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 19, 2022
Messages
135
Pozdrav i postovanje Mujo. Javaljam se ovim putem u vezi Franka ingame ID: 50387 . Dobio je danas project blacklist pa ga generalno zanima zasto. PC checkan je na RS serveru i proso je pc check. Iz ovog threada Approved - Pomaganje citerima | Jordi Undefeated 41055 generalno kako ja licno poznajem njega tako i kapiram donekle njegovu ironiju u slici iz ove prijave gde pominje da ce da cituje, razlog toga je jer nije imao pc neko vreme a i pre i posle pc checka i dalje se prica o njemu kako je citer. Jeste bl je i na pojedinim grandovim serverima kako on kaze:
  1. En1 blacklisted for IRl trading ID 58792
  2. En2 blacklisted for too many bans (9 bans) ID 12800
  3. En3 blacklisted for toxicity and targeting ID 6671
    Ovo sam kopirao iz diskord chata sa njim. Nikad nije BL zbog citova jer ne cituje, cak uvek kad su eventi na diskordu puta share screen tako da bi ga neko sigurno prijavio da ima nesto jer su par ljudi cak i ulazili cisto za info o nama itd.

    Svakako me je pitao da okacim kao zalbu ali se zapravo ne zali nego samo zeli da zna zasto je dobio project bl.

    Postovanje i svako dobro.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,419
Odbijeno,

  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom