Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52753
Players nickname
Boki Soprano
Suspect ID
45040
Date of violation
May 1, 2024
Time of violation
23:18
Proofs
https://youtu.be/GbtWgGU9LKk

boki98

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Bio sam afk nekih 5 minuta sedio sam u cybertruck parkiran na brdo, kad sam se vratio bio sam mrtav odma sam prijavio adminima da sam ubijen dok sam bio mrtav ali nemam pov jer mi je igrica bila alt tab i nisam snimao tad posle sam nazvao hitnu ali hitna je otkazala poziv i posle 1 minutu dosla je policija poceli da udaraju avto da ga sklone da me olece i odma su me vezali i pretesli i uhapsili razlog za pretrazivanje im bio da je imalo prijaveno pucanje epa ako je tako neka dostave POV kakao sam ja pucao dok sma bio afk iili ako je prijaveno ko je prijavio.
 

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji

Imate 14 sati da dostavite POV od početka situacije.​
 

boki98

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Ocigledno niste procitali zalbu ubavo sam napisao da nemam pov bio sam afk kad sam se vratio bio sa mmrtav i posle je dosla policija da me pretrese i uhapsi bez razloga neka oni dostave pov kako su me nasli i koji je bio razlog za pretres
 

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • ID 57273 nije dostavio dokaze od početka situacije. Policijski službenici su Vas imali pravo legitimisati i pretresti zbog sumnje da se umješani u pucanjavu koja se dešavala u blizini. Uvidom u pretres posjedovali ste ilegalne stvari zbog čega ste u konačnici uhapšeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom