Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1
Players nickname
A_B
Suspect ID
3
Date of violation
Sep 13, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486
Nacuo sam od ptica na grani

Ja sam načuo da Daniel Zampa voli da cmizdri preko lažnih forum accounta i da plače za chip tuningom br. 22 (koji je sasvim slučajno u vlasništvu ID-a 15948) jer Danielu Zampi nije dovoljno što je car sharing br. 4 i drug lab kod plaže koji se i dalje nalazi u porodici Zampa Company dobio ispod market price od Frolitza ID 191, mijenjajući iteme na EN serveru, za iteme na RS Serveru kršeći G.P 1.6.

Sad ponovo, iako je banovan, želi da pošalje chip tuning br. 22 na aukciju jer nema pametnijeg posla i igra mu se svodi na pravljenje lažnih forum accounta i namještanje banova?

Da ne spominjemo pojedine igrače od kojih je "iznenada" dobijao od 100$ mil. do 300$ mil. + koje nikada nije vratio, a njih je puno?

Da ne spominjemo pojedine bivše senior admine koji su banovani za admin abuse, a koji su pomagali njemu i njegovoj "Zampa company" porodici?

Hoćemo li se raspisati Daniele u detalje, da te javnost bolje upozna?


Smiješno, classic nargilica story.
 
Last edited:

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486
Svakako kršiš navedeno pravilo jasno definisano ovdje: IMPORTANT - Pravila za popunjavanje žalbe

  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);

Koristiš moj ID u žalbi za navedene igrače, dobro si se sjetio Danielčiću, nadam se da je porodica Zampa ponosna na tebe takvog pametnog.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom