Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27811
Players nickname
Pera_Djetlich
Suspect ID
15948 19329
Date of violation
Sep 14, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/

pera_golubich

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
4
Nacuo sam od goluba na grani kako je ID 15948 prebacio gunstore ispod market cene svom drugaru ID 19329 negde u septembru 2022. godine.
Volio bih da se to proveri. 🕊️

Molim da se off topic kazni, takođe i Cobija koji izgara da komentariše na forumu
🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Nacuo sam od goluba na grani kako je ID 15948 prebacio gunstore ispod market cene svom drugaru ID 19329 negde u septembru 2022. godine.
Volio bih da se to proveri. 🕊️

Molim da se off topic kazni, takođe i Cobija koji izgara da komentariše na forumu
🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️


Ja sam načuo da Daniel Zampa voli da cmizdri preko lažnih forum accounta i da plače za chip tuningom br. 22 (koji je sasvim slučajno u vlasništvu ID-a 15948) jer Danielu Zampi nije dovoljno što je car sharing br. 4 i drug lab kod plaže koji se i dalje nalazi u porodici Zampa Company dobio ispod market price od Frolitza ID 191, mijenjajući iteme na EN serveru, za iteme na RS Serveru kršeći G.P 1.6.

Sad ponovo, iako je banovan, želi da pošalje chip tuning br. 22 na aukciju jer nema pametnijeg posla i igra mu se svodi na pravljenje lažnih forum accounta i namještanje banova?

Da ne spominjemo pojedine igrače od kojih je "iznenada" dobijao od 100$ mil. do 300$ mil. + koje nikada nije vratio, a njih je puno?

Da ne spominjemo pojedine bivše senior admine koji su banovani za admin abuse, a koji su pomagali njemu i njegovoj "Zampa company" porodici?

Hoćemo li se raspisati Daniele u detalje, da te javnost bolje upozna?


Smiješno, classic nargilica story.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Svakako kršiš navedeno pravilo jasno definisano ovdje: IMPORTANT - Pravila za popunjavanje žalbe

  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);

Koristiš moj ID u žalbi za navedene igrače, dobro si se sjetio Danielčiću, nadam se da je porodica Zampa ponosna na tebe takvog pametnog.
 

pera_golubich

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
4
Svakako kršiš navedeno pravilo jasno definisano ovdje: IMPORTANT - Pravila za popunjavanje žalbe

  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);

Koristiš moj ID u žalbi za navedene igrače, dobro si se sjetio Danielčiću, nadam se da je porodica Zampa ponosna na tebe takvog pametnog.
Hoces da kazes da bi gvozden ili fernando sami sebe morali reportati da bi zalba bila validna?
Brat moi, prolece je odi malo van udahni svezeg zraka
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Svakako kršiš navedeno pravilo jasno definisano ovdje: IMPORTANT - Pravila za popunjavanje žalbe

  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);

Koristiš moj ID u žalbi za navedene igrače, dobro si se sjetio Danielčiću, nadam se da je porodica Zampa ponosna na tebe takvog pametnog.
Jel ovo pise Daniela Zampica, Daniel Drlence ili Coby Redington?
 

pera_golubich

Player
Player
Joined
May 2, 2024
Messages
4
nista svakako sam poslao muji koji admin daje informacije tako da i mi konja za trku imamo :D <3 seeya
ma kakav admin bre, to je opste poznato odavno i pricalo se ali niko nije imao muda.. ocigledno je da je bolna tacka cim ste se ovako zapalili odma
molio bi admina da proveri logove jer gde ima dima ima i vatre
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
ma kakav admin bre, to je opste poznato odavno i pricalo se ali niko nije imao muda.. ocigledno je da je bolna tacka cim ste se ovako zapalili odma
molio bi admina da proveri logove jer gde ima dima ima i vatre
Tako je i Fico Moncler dušica moja mala vrlo rado kao senior admin pomagao Zampici, zato je i fasovo 60 dana ban za admin abuse ili smo na to zaboravili Drlence dušo moja malena? Ili ne zaboravljaš one koji ti pomognu?
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
146
ma kakav admin bre, to je opste poznato odavno i pricalo se ali niko nije imao muda.. ocigledno je da je bolna tacka cim ste se ovako zapalili odma
molio bi admina da proveri logove jer gde ima dima ima i vatre
znas koliko mi zaradio cip juce i danas 5.5m :D a bio pola dana bez produkata :D
verovatno si u pravu sto se zalbe tice :D
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Tako je i Fico Moncler dušica moja mala vrlo rado kao senior admin pomagao Zampici, zato je i fasovo 60 dana ban za admin abuse ili smo na to zaboravili Drlence dušo moja malena? Ili ne zaboravljaš one koji ti pomognu?
Molio bih ove off topic komentare da se sankcioniraju. Jer ocigledno da boli istina pa je off topic na djelu. Lp
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
146

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Molio bih ove off topic komentare da se sankcioniraju. Jer ocigledno da boli istina pa je off topic na djelu. Lp
Duša duše moje, kako bi on neke sankcije da uvede

Nadam se da je Fico Moncler ponosan na svoje drugare Daniela Zampu i Mikija Monclera, ipak je njima najviše pomogao dok nije dobio ban za admin abuse i tad je nestao svaki trag poveznice Fice, Daniela i Mikija, da se prikriju tragovi naravno. Isparilo poznanstvo, zajedničke slike po forumima i sl.

Fico ❤️ Daniel ❤️ Miki, trojka bez premca, ali trojka poznata po kršenju pravila.
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Ja sam načuo da Daniel Zampa voli da cmizdri preko lažnih forum accounta i da plače za chip tuningom br. 22 (koji je sasvim slučajno u vlasništvu ID-a 15948) jer Danielu Zampi nije dovoljno što je car sharing br. 4 i drug lab kod plaže koji se i dalje nalazi u porodici Zampa Company dobio ispod market price od Frolitza ID 191, mijenjajući iteme na EN serveru, za iteme na RS Serveru kršeći G.P 1.6.

Sad ponovo, iako je banovan, želi da pošalje chip tuning br. 22 na aukciju jer nema pametnijeg posla i igra mu se svodi na pravljenje lažnih forum accounta i namještanje banova?

Da ne spominjemo pojedine igrače od kojih je "iznenada" dobijao od 100$ mil. do 300$ mil. + koje nikada nije vratio, a njih je puno?

Da ne spominjemo pojedine bivše senior admine koji su banovani za admin abuse, a koji su pomagali njemu i njegovoj "Zampa company" porodici?

Hoćemo li se raspisati Daniele u detalje, da te javnost bolje upozna?


Smiješno, classic nargilica story.
sad od kako je coby banovan ingame, aktivniji je na forumu, ne prođe ni minut od žalbe a on odgovori, jooooj duša moja slatka
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Aktivan je on oduvijek sa raznih profila. Samo mu se malo odbilo o glavu to piskaranje i smjestanje banova. Vidim nije se spavalo otkad ga se bocnulo. Mora da je sanjao zampu i doticne ljude koje ne vadi iz usta mjesecima :ROFLMAO:
 

Vasа Simic

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
122
Nacuo sam od goluba na grani kako je ID 15948 prebacio gunstore ispod market cene svom drugaru ID 19329 negde u septembru 2022. godine.
Volio bih da se to proveri. 🕊️

Molim da se off topic kazni, takođe i Cobija koji izgara da komentariše na forumu
🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️
Koji tacno gs cisto informativno pitam
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Aktivan je on oduvijek sa raznih profila. Samo mu se malo odbilo o glavu to piskaranje i smjestanje banova. Vidim nije se spavalo otkad ga se bocnulo. Mora da je sanjao zampu i doticne ljude koje ne vadi iz usta mjesecima :ROFLMAO:
Vidi se ko je aktivan i ko mora napraviti novi fake account jer mu je main forum https://gta5grand.com/forum/members/1647/ perma banovan za spam.

A što se tiče bana, ti sanjaš da namjestaš ljudima banove i da kupuješ njihove biznise sa aukcije, nemoj da se brineš, ako se desi da chip 22 ode na aukciju (što neće, jer Gvozden nije Miki/Daniel Zampa koji krše 300x G.P 1.7 pravilo), budi siguran da ga ti nećeš uzet. Pozdravčić.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom