Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52641
Players nickname
Vetko Montana
Suspect ID
0000
Date of violation
May 6, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=trFzAYIGvuU

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
806
Ee ovako sa obzirom da sam HC iz FIB-a hteo sam se obratiti povodom ovog svega,dobilo smo na global da je veliki 10-10 mi smo se uputili gde su vec uveliko ljudi bili unutar Kuce i pucali prema tome nema sta tu .Vi non stop se izmedju rdmate ne znate ponasati RP 0
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
806
Sem toga pricate vas 20 na discordu to vam je cist warn za MG sem toga brojano vam je + ne cuje ti se tvoj glas
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
vidi se na pov da Fib radi na strani Love Fista,Omerte i kartela.Ulaze broje bez povoda a sa njima ulaze i ove 3 familije i pucaju nas.
WARM NA FIB
Sa obzirom da sam vodio cijelu operaciju, a nisam pripadnik FIBa ne zelim da neko dobije warn zbog moje "greške".
Vas 2-3 otvoreno drzi oruzje, neko nosi LV pancir, neko nosi balaclavu, imamo potpuno pravo upasti i sve osumnjicene privesti kao i nakon toga uhapsiti. Naravno ako nisi imao nista ilegalno zasto nisi stao sa strane i podigao ruke za pretres ? Znaci osumnjiceni si.
Zakon o oruzju - 2.3 Otvoreno nošenje bilo koje vrste naoružanja od strane civila je zabranjeno i povlači odgovornost, kao i nošenje u džepovima ili u futroli ispod vanjske odjeće radi bržeg pristupa.

Voli Vas Ajdo najviše <3
 

Deki Alitovic

nas duplo je manje,al duplo smo ludji 🐊
Player
Joined
Nov 18, 2023
Messages
18
koji je razlog tog globala to što smo mi bili u svom dvorištu i branili naše panele ja ne znam ko je onda ovde lud i ko je sazvao uopšte global a taj koji je i sazvao to je onda čista korumpiranost kolko kažu pravila policija moze pucati na civile ako se opuca po njima to jest kad civil opuca po policiji tada moze policija pucati bez brojanja a vi ste ušli i bez ikakvog razloga samo krenuli brojati i nakon toga pucati a niste dali razlog tog brojanja znaci to je sve čisto gp 6.15 i warn na org.
Pola ovih ljudi su bili pohapseni i ubijeni zato što su branili panele i to od strane policije a kad je policija usla nakon toga utrcavaju familije love fist omerta i cartel i dolaze do panela.
ajde ako moze neko da mi kaze jel se desilo ikad da je global slat jer je jedna familija branila svoje panele na svom privatnom posedu...
 
Last edited:

jovan jagodic

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
63
Sa obzirom da sam vodio cijelu operaciju, a nisam pripadnik FIBa ne zelim da neko dobije warn zbog moje "greške".
Vas 2-3 otvoreno drzi oruzje, neko nosi LV pancir, neko nosi balaclavu, imamo potpuno pravo upasti i sve osumnjicene privesti kao i nakon toga uhapsiti. Naravno ako nisi imao nista ilegalno zasto nisi stao sa strane i podigao ruke za pretres ? Znaci osumnjiceni si.
Zakon o oruzju - 2.3 Otvoreno nošenje bilo koje vrste naoružanja od strane civila je zabranjeno i povlači odgovornost, kao i nošenje u džepovima ili u futroli ispod vanjske odjeće radi bržeg pristupa.

Voli Vas Ajdo najviše <3
apsolutno je deckic u pravu ja ovde nikakav prekrsaj ne viidim..
 

Lovro Ravic

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
134
sad me slušaj da nebi trebo bombardirat cijeli fam.

Pravilo za državu 5.2 LSPD/SAHP/FIB ne može zaustaviti osobu, pretražiti je ili zatražiti putovnicu bez IC razloga.

Mi smo tebi na Full RP način došli pred dvorište jer smo vidjeli da imate puške, pancire i balaclave (državne maske) te zato smo došli porazgovarat sa vama te samim time vas uhitit zbog kriminala.

Plus MGas (Discord), plus PGas (sokic), plus ti se ne čuje mikrofon (Zalba će bit odbijena zbog toga), a i ako nadjes POV gdje ti se čuje glas, dobijate samo vi warn na vas mali fam ukoliko je neformalan a State nastavlja Radit po propisima.
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
60
Self reportas se, radis MG (discord), PG (sok pijes sa puskom), UB (zid koji bi u rl bio 4 metra, ti skaces sa njega ko da je skakaonica)..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom