Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48558
Players nickname
Gazda KIKI
Suspect ID
54204,59126,54652,
Date of violation
May 5, 2024
Time of violation
18:27
Proofs
https://youtu.be/FZ7EWU8eJ0s?si=IbUd8GhdN7jzq48j

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
203
Sramota ti kacis jer si dobio dzaba lisice i vozio si se na cenu drzave ni da se zahvalis a naslov satvi stavi g.p 6.4Ifib i njihovi idevi
 

Benjo Ganavrno

Budi jak i samostalan🌬️
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
34
Vidis braze da lik nema pojma nako sto sam ga stavio u auto njih 8 pocelo pucati bez brojanja po svima ja cu to sad kacim❤️
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
88
1. Neispravan naslov
2. POV nepotpun i jako loseg kvaliteta (ocigledno iseceni tvoji dodatni prekrsaji)
3. Ucesnici POV-a nisu policajci (LSPD) vec FIB
4. Na povu se samo vide tvoji prekrsaji.
Policajac da bi mogao da hapsi mora da svedoci prekrsaju. Tvoj POV policajcu ne bi bio validan kao dokaz za hapsenje jer IC dokaz mora posedovati me/do komande za paljenje kamere. Ti koji si trazen od strane drzave zoves policiju, bahatis se i pravis neke zahteve. Sluzbenici koji su dosli videli su povredjena lica na zemlji i tebe koji imas poternicu..

Zakljucak: Kolege iz FIBa su se adekvatno ponele u skladu sa situacijom. :rolleyes:
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
1. Neispravan naslov
2. POV nepotpun i jako loseg kvaliteta (ocigledno iseceni tvoji dodatni prekrsaji)
3. Ucesnici POV-a nisu policajci (LSPD) vec FIB
4. Na povu se samo vide tvoji prekrsaji.
Policajac da bi mogao da hapsi mora da svedoci prekrsaju. Tvoj POV policajcu ne bi bio validan kao dokaz za hapsenje jer IC dokaz mora posedovati me/do komande za paljenje kamere. Ti koji si trazen od strane drzave zoves policiju, bahatis se i pravis neke zahteve. Sluzbenici koji su dosli videli su povredjena lica na zemlji i tebe koji imas poternicu..

Zakljucak: Kolege iz FIBa su se adekvatno ponele u skladu sa situacijom. :rolleyes:
sve si objasnila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom