Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16498
Players nickname
Pinki Panich
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
May 7, 2024
Time
00:00
Proofs
X

Pinki Panich

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
102
Pozdrav,tražio sam zamjenu vozila i curatoru sam poslao spisak vozila su uzeteta iz Ballas HQ i nakon 3-4 dobijam odgovor da je odbijeno.Voleo bih razlog jer ako Ballasi imaju ta vozila zasto i mi ne bih mogli?Isto ne možemo da funkcionisemo sa ovim autima jer kako je krenulo sa Kamachom i Caracanom će mo ići na akcije sto mi nije cilj.Voleo bih da se malo pogleda spisak koji ću ostaviti pa da se razjasni.Sto se tiče naslova nisam imao mnogo na raspolaganju pa sam naslov dobio od Senior Curatora pa se nadam da je dobro.Pisao sam Muji kao i Abrahamu u dm ali ništa.Dc:pinkica

The Families zamjena vozila

GTA Vozila:

Revolter ( 8GNG035 ) -> jugular
Nagasaki Shinobi ( 8GNG012 ) -> blazer
Moonbeam Custom ( 8GNG034) -> double
Kamacho ( 8GNG011 ) -> cypher
 

Pinki Panich

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
102
Pozdrav,tražio sam zamjenu vozila i curatoru sam poslao spisak vozila su uzeteta iz Ballas HQ i nakon 3-4 dobijam odgovor da je odbijeno.Voleo bih razlog jer ako Ballasi imaju ta vozila zasto i mi ne bih mogli?Isto ne možemo da funkcionisemo sa ovim autima jer kako je krenulo sa Kamachom i Caracanom će mo ići na akcije sto mi nije cilj.Voleo bih da se malo pogleda spisak koji ću ostaviti pa da se razjasni.Sto se tiče naslova nisam imao mnogo na raspolaganju pa sam naslov dobio od Senior Curatora pa se nadam da je dobro.Pisao sam Muji kao i Abrahamu u dm ali ništa.Dc:pinkica

The Families zamjena vozila

GTA Vozila:

Revolter ( 8GNG035 ) -> jugular
Nagasaki Shinobi ( 8GNG012 ) -> blazer
Moonbeam Custom ( 8GNG034) -> double
Kamacho ( 8GNG011 ) -> cypher
Dc: pinkica
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom