Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8500
Players nickname
Kole Creed
Administrators nickname
Ivash Low
Date
May 9, 2024
Time
13:02
Proofs
https://imgur.com/a/YjDdJZ3

Kole>

Kole on top
Player
Joined
Sep 11, 2022
Messages
55
Ovako ja sam bio na informal i sve super sve divno igrali smo inf preko 1h.
Neki admin je svo vreme stajao iznad mene kada je trebo da pone drugi inf, i ajde da je samo stajao da ga je skontam neko je u jednom momentu ugasio admin mod pa ga je vratio vratio,pa je jednom vreme trcao oko mene ( cuo sam korake ) i par puta se pored mene neka figura spawnala, ja sam mislio ucinolo mi se prvi put pa onda jos jednom pa isto mislim ucinilo mi se pa ja vidim i treci i cetvrti put pa krenem da pisem adminu da se neko ili nesto spowna pored mene i dobijem ban.
Ja sam svo vreme stajao iza zida koji moze da se preskoci (onaj zid skorz levo od onog parkinga ispred stambenog kompleksa, onaj zid na kome pise studio 1) dok si u zoni a kada ga preskocis ne mozes da se vrati, ja sam tu stajao jer sam video i jos dosta familija da tu stoje i tejkaju tu pozicuju i nikad niko od njih nije dobio ban.
Ako sam prekrsio paravilo ja snosim svu odgovornost i ne suprotstavim se da sacekam ban, ali ja mislim da nista nisam pogresio i mislim da je admin doneo pogresnu odloku jer sam samo ja kaznjen od svih koji su tu stajali od kad je ta pozicija krenula da se koristi.
Ja mislim da ovo nije u redu jer i prosli admin koji je dosao do mene mi nista nije rekao samo je doso i pitao da li si tu i tjt.
 

Kole>

Kole on top
Player
Joined
Sep 11, 2022
Messages
55
I ja mislim da Zone Abuse ne postoji pravilo, a i da postoji ovo moje bi jedino moglo da se vodi kao:1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo. | Zatvor 120 min, ali i nije jer moze sa zone da se udje na ovo mesto
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,853
Odbijeno, zloupotrebljavanje zone na eventima,turfovima itd moze se banovati za abuseanje zone kao sto ste to vi radili
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom