Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mare_144

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 10h+
5. Vaš Diskord mare15
6. Vaše Ingame ime Mare Sion
7. Vaš ID 14907

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama te isto tako jednostvanije se dogovarali za AmmoRun

2.4 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

3.1 Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Van duznosti/pauza
10-8: Na duznosti zapocinjem rad
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))
Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom