Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5355
Players nickname
John Loco
Administrators nickname
Denza Washington
Date
May 10, 2024
Time
1:45
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/682725/

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
Poštovanje Mujo i Abrahame,

Pišem ovu žalbu iz razloga jer sam noćas nekad u gluho doba noći dobio ban za generalno pravilo 1.7. Te zamjene su bile rađene unutar familije.
Menjali smo se ja i Leader familije Radionu 36 iza LSPDa za Chip Tuning 22 u Gradu i onda opet nazad Chip Tuning za Gun Shop u Gradu da isti moze prodati/menjati Biznis to se sve odvilo u roku par Minuta/Sekundi. placen je porez Serveru nismo obilazili isti niti smo ostetili druge igrace sa tom zamjenom.

Uz vase postovanje trazim unban jer stvarno nisam igrac koji pravi problem niti krsi pravila.
U mom RP Zivotu bio sam 2 puta Admistrator Servera , jednom pomocnik Admistracije i tako jedan put Leader Drzavne Organizacije SAHPa
I pitao sam Abrahama Elkhabiba 12.04.2022 jer smijem prebaciti Biznis Prijatelju za Drzavnu Cijenu kao dokaz postavljam vam Screenshot tog razgovora

Ukoliko dode do pitanja za Money wipe, pristajem na brisanje novca sa racuna.
Iskreno se nadam da cete odvojiti malo vremena, procitati i razmotriti zalbu i uzeti u obzir status i nekaznjivanje mog racuna.

Ugodan dan svima koji citaju, a vjerujem da ce ih biti! :)
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,435
Odbijeno, banovan si vec za ovo pravilo i radis copy paste zalbu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom