Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Leonardocro

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
9
Informacije:

1. Vaše ime IRL: Leonardo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 7-10h
5. Vaš Discord: Leonardocro
6. Vaše ingame ime: Leonardo Escobar
7. Vaš ID: 56813

Dodatne informacije
1. Lider za National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Dio sam Državnih organizacija od samog početka mog početka u gradu.NG mi je najdraža organizacija u kojoj sam bio do sada a bio sam u puno organizacija.

Jako bi volio biti Lider ove specifične organizacije i radi svog samog iskustva u komandiranju u kojem imam velikog iskustva i mislim da je National Guarda organizacija baš za mene i da bi se snašao dosta dobro i da nebim radio greške jer sam dosta greška vidio od lidera organizacija opčenit i radi toga bi još više pazio.Naravno već imam sastavljen HC tim koji isto ima velikog iskustva u Državnim organizacijama i mislim da bi radi toga svega uz moj tim imali jedan od najboljih mandata.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prvo težio bi na početku da stvorimo odlične odnose među Državnim organizacijama.
Drugo svaki član NG bi morao imati validnu kamericu od početka smjene(Ako nezna mora pitat mene ili nekog HC-A) radi sigurnosti da se ne krade municija NG ako se dogodi da je neko uhvačen da krade municiju dobit če otkaz i dosta kazni jer je to nedopustivo pogotovo U NG,Ali i u svim drugim organizacijama
Treče išli bimo redovito na događaje(Evente)
Četvrto radili bimo jako kvaltetne obuke a ne samo da ih naučimo gdje je šta Nego bimo svakog člana testirali u pucanju,vožnji automobila,vožnji aviona/helikoptera,znanjem kodova same organizacije,i ako postanu HC kasnije testiranje i pisanjem u odeljenju(Neželim da se neko žali na nas jer neke kolege neznaju napisat Department), i na kraju testiranja u svakoj kategoriji bi dobili bodove koji im ovise o Ranku
Peto pitanja na regrutaciji bi bila vezana uz NG a ne uz LSPD/SAHP/GOV ...(primjer šta je MG/PG/UB/CL...)
Šesto svaki kolega bi morao poštivat drugog kolegu nema veze da li je 30 ili 5 rank/čin.(Ali naravno moraš poštivati viši rank/čin)
Sedmo radili bi smo redovito Ar
Osmo svi bi morali nosit uniformu po svom Ranku/činu
Deveto poslje smjene svi bi dobili bonuse.Ako netko zaslužuje više dobit če po svojoj zasluzi.


JEDINICE

Kobre (KB) 5 rankova


- Jedinica koja se upucje na Akcije
- Koristi teško naoružanje
- Svaki pripadnik jedinice bi morao imati veliku vještinu pucanja
-
Obezbedjivanjem Generala


Vojna Policija (VP) 5 rankova

- Jedinica koja patrolira po gradu i Bazi ako su osigurane kapije
- Jedinica koja prati i obezbeduje kamione kad se radi AR
- Jedinica provjerava korupciju zaposleniga NG,provjerava gepeke, i dali svaki zaposlenik NG-A ima dozvolu za nošenjem oružja


Snajperska Jedinica (SJ) 5 rankova

-Vozi helikoptere i pomažu na akcijama
- Koriste snajpere
-I isto kao i kobre Obezbedjivaju Generala


RANKOVE:

30. General
29. Zamenik Generala
28. Savjetnik Generala
27. Komandant KB(Kobre)
26. General poručnik
25. Komandant SJ(Snajperske Jedinice)
24. General Major
23. Komandant VP(Vojne Policije)
22. Zamenik Komandanta KB (Kobre)
21. Zamenik Komandanta SJ (Snajperske Jedinice)
20. Zamjenik Komandanta VP (Vojne Policije)
19. Poručnik
18. Major
17. KB Elite(Kobre)
16. SJ Elite (Snajperska Jedinica)
15. VP Elite (Vojna Policija)
14. KB Senior (Kobre)
13. SJ Senior (Snajperska Jedinica)
12. VP Senior (Vojna Policija)
11. KB Pripadnik (Kobre)
10. SJ Pripadnik (Snajperska Jedinica)
9. Mlađi Poručnik
8. Mlađi Major
7. Stariji Vojnik
6. Vojnik
5. Mladji Vojnik
4. Pripravnik
3. Vojni Rok
2. Suspend 48h
1. Suspend 24h

SRETNO SVIM KANDIDATIMA I HVALA NA ČITANJU
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom