Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Felix MacAllister

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
67
1. Vaše ime IRL - Timo
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - +1
4. Prosjek online po danu - 7-9h (radnim danima) i 10-12h (vikendom)
5. Vaš Discord - timoo22
6. Vaše ingame ime - Felix Valujev
7. Vaš ID - 48548

Dodatne informacije

1. Lider za..... - Los Santos Vagos
2
. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Kao prvo zeleo bih da budem lider ove organizacije jer bih hteo da se oprobam u vodjenju kriminalne organizacije i obavljanju takvog posla za koji smatram da sam spreman.
-Takodje bih hteo biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrati na serveru jer im se svidja jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružiti drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
-I glavni razlog za to je zato sto je u poslednje vreme sve manje organizacija sto dugo opstanu i zbog toga je i rp malo dosadan jer nema puno aktivnosti.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Jasna hijerarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
-Pre ulaska u organizaciju clanovi bi bili ispitani vecinu glavnih pravila u getu sto se tice pucanja i pljackanja i samim tim ne bi svako ulazio u organizaciju da stetio istoj i drugima.
-Pod mojim mandatom glavna stvar ce biti ozivljavanje geta i svih bandi (Fz, pljacka prodavnaice, kradja vozila, dousnik..) sto je u sustini vazno za bande i kriminalnu stranu.
-Potrudicu da podelim bonuse ako moji clanovi pokazu dobru aktivnost na dogadjajima kako ne bi izgubili veru u bandu.

Rankovi u mojoj organizaciji će biti sledeći:

1. Suspend

2. Newboy

3. Ghetto Warrior

4. Ghetto Cleaner

5. Ghetto Lider

6. Grafit boy

7. Grafiti Team

8. Grafiti Team Leader

9. Turfer

10. El chapo

11. Consigliere

12. Co-Leader

13. Leader


Srdacan pozdrav i srecno svim ostalim kandidatima!
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Leader of unofficial org
Joined
May 17, 2023
Messages
345
1. Vaše ime IRL - Timo
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - +1
4. Prosjek online po danu - 7-9h (radnim danima) i 10-12h (vikendom)
5. Vaš Discord - timoo22
6. Vaše ingame ime - Felix Valujev
7. Vaš ID - 48548

Dodatne informacije

1. Lider za..... - Los Santos Vagos
2
. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Kao prvo zeleo bih da budem lider ove organizacije jer bih hteo da se oprobam u vodjenju kriminalne organizacije i obavljanju takvog posla za koji smatram da sam spreman.
-Takodje bih hteo biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrati na serveru jer im se svidja jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružiti drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
-I glavni razlog za to je zato sto je u poslednje vreme sve manje organizacija sto dugo opstanu i zbog toga je i rp malo dosadan jer nema puno aktivnosti.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Jasna hijerarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
-Pre ulaska u organizaciju clanovi bi bili ispitani vecinu glavnih pravila u getu sto se tice pucanja i pljackanja i samim tim ne bi svako ulazio u organizaciju da stetio istoj i drugima.
-Pod mojim mandatom glavna stvar ce biti ozivljavanje geta i svih bandi (Fz, pljacka prodavnaice, kradja vozila, dousnik..) sto je u sustini vazno za bande i kriminalnu stranu.
-Potrudicu da podelim bonuse ako moji clanovi pokazu dobru aktivnost na dogadjajima kako ne bi izgubili veru u bandu.

Rankovi u mojoj organizaciji će biti sledeći:

1. Suspend

2. Newboy

3. Ghetto Warrior

4. Ghetto Cleaner

5. Ghetto Lider

6. Grafit boy

7. Grafiti Team

8. Grafiti Team Leader

9. Turfer

10. El chapo

11. Consigliere

12. Co-Leader

13. Leader


Srdacan pozdrav i srecno svim ostalim kandidatima!
✂️ Hitbox Felix

YouTube
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom