Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23409
Players nickname
Johny_Zekonja
Administrators nickname
Leon_Zaza
Date
May 12, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/O4pH9Fm

Johny Zekonjaa

Leader
Leader
Joined
Jun 28, 2023
Messages
74
Postovanje pre svega. Dobio sam ban za GP 1.1 nakon sto sam se prijavio za lidera. Mene interesuje odakle sam ja banovan za 1.1 odjednom, bio sam admin, prijavljivao sam se vec za lidera, nikad ni jedan problem nije bio. Nakon sto sam usao u administraciju naravno morao sam da imam ukljucen 2FA, i i dalje mi je ukljucen, znaci sve i da mi je neko provalio sifru ili bilo sta slicno on nije mogao da udje bez mog znanja. Meni se menjala IP adresa par puta u zadnjih nekoliko dana sto nije do mene vec do provajdera zato sto su imali smetnje na mrezi, meni je dinamican IP i pri svakom restartu se menja. Nisam u skorije vreme ni jedno jedino pravilo prekrsio niti bio kaznjen za bilo sta, samim tim ja apsolutno ne vidim razlog mog bana. Zamolio bih sve da se proveri detaljno i da se ovo resi jer zaista zelim da igram na serveru jer gajim ogromnu ljubav i prema ljudima ovde i prema samom projektu. Hvala.
 

Johny Zekonjaa

Leader
Leader
Joined
Jun 28, 2023
Messages
74
Proverio sam s provajderom, promenjen mi je ip vise puta usled problema na mrezi. Trenutna lokacija po mom IPu pise da sam iz Majdanpeka a ja veze s Majdanpekom nemam, ja sam iz skroz drugog grada. Moguce je pri restartu uredjaja da se promeni i lokacija zbog greske. Najverovatnije je do toga. Ukoliko postoji neki drugi problem ja bih vas zamolio da ga iznesete kako bi resili. Ukoliko su potrebni neki dokazi nije ni to problem.
 

Johny Zekonjaa

Leader
Leader
Joined
Jun 28, 2023
Messages
74
Proverio sam s provajderom, promenjen mi je ip vise puta usled problema na mrezi. Trenutna lokacija po mom IPu pise da sam iz Majdanpeka a ja veze s Majdanpekom nemam, ja sam iz skroz drugog grada. Moguce je pri restartu uredjaja da se promeni i lokacija zbog greske. Najverovatnije je do toga. Ukoliko postoji neki drugi problem ja bih vas zamolio da ga iznesete kako bi resili. Ukoliko su potrebni neki dokazi nije ni to problem.
Ja se izvinjavam sto opet pisem ali poslati su dokazi Muji na discordu.
Pucke sam upisan na discordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom