Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Licna biografija I Stelka Salamanca I 54407

Status
Not open for further replies.

KastelBa

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
25
Ime: Stelka Salamanca
Pol:Muško
Starost:32
Rasa:Bjelac
Nacionalnost: Rom (Čergar)
Mesto rođenja: Bosna
Otac: Nepoznat
Majka: Jasmina
Težina: 95Kg
Visina:185CM
Boja očiju: Zelena
Boja kose: Bjela
Tetovaže: Desna ruka
Prednosti: Spretan,Snalazljiv,Hrabar,Jak,
Slabost: Zene,Djeca,Slatkiši


Životna priča:
Ja sam Stelka Salamanca prijateljima sam Kastel posto je Stelka na satrovackom jeziku Kastel.Rodzen sam negdje u Bosni al ne znam tacno gdje.Kao beba sam dosao u ameriku sa majkom Jasminom.Majka mi je pricala da smo dosli nekim teretnim brodom i da se je ona zajedno samnom sakrila u truplo broda i da je ona tokom tog putovanja nesto i zaradila za zivot u Americi.Kada sam imao 12 giodina upoznao sam Vileta Salamancu koji mi je pomogao u zivotu, te koji me je usvojio kao svoje 15 djete.Vlie me je naucio kako da zivim u Los Santosu,pomogao mi je da nauci rugovanje sa svim vrstama oruzija,da trgujem razno raznim predmetima ali prije svega me je naucio kulturnom ponašanju.Kroz moj zivot prosao sam prošao sam i dobro i loše, bio sam u griminalnoj skupini odakle sam se jedva izvukao ali sam tu naucio mnogo stvari.Nakon nekog vremena ta kriminalna organizacija mi je ubila majku Jasminu te od tata gledam da seve i jedan kriminalac zavrsi iza resetaka.Poceo sam raditi kao doktor u Centralnoj bolnici, pa sam unaprijedzen u zamjenika direktora labaratorija, pa sam bio direktor labaratorija, zatim sam bio Inspektor zdravlja.Nakon tog sam se otišao u Vojsku gdje sam zavrsio vojni rok kao pravi muskarac i dobio sam Cin Podpukovnika te za kratko vrijeme sam dobio cin Pukovnika.Nakon zavrsenog vojnog iskustva Zaposlio sam se u LSPD dje sam bio Direktor Ureda Nacalnika i obavljao funkciu vanjski poslova gdje sam isao na sastanke sa ostalim drzavnim organizavijama.Potom sam napustio LSPD zbog ne slaganja sa zamjenicima nacalnika i otisao sam u GOV gje sam i dan danas.U GOV-u vrsim funkciju Direktora Odjeljenja (DOC DIREKTOR) napokon moj zivot je unormalizovan i svaki dan iza resetaka gledam osobe koje su mi ubile majku.


Ishodi:
1-Stelka u bilo kojoj situaciji moze ici 1vs2 zbog iskustva stecenim u svom zivotu
2-Stelka moze pretrazivat sa bilo koje strane
3-Stelka moze da vozi sporcka vozila do brzine 50km na sat po planinama OFF-ROAD putevi
4-Stelka moze da vezuje,vuče,leći lice,podize predmete sa poda sa Revom-Tejzerom u ruci
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,290
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom