Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rakun

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
58
Vaše ime RL:Luka

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 4-6 sati

5. Vaš discord: rakunexxx

6. Vaše ime in game: Rakunex Jitsu


7. Vaš ID: 27823

1.Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


  • Na projektu sam oko 2 godine, te znam kako mnogo stavri na njemu funkcionisu.
  • Moja zelja da budem lider mi se porbudila jos od prvi put kad sam usao u crime.Jos od kad sam usao u bandu, visi cinovi su primjetili da sam sposoban da vodim ljude na dogadjaje,talacke i tajne, te sam odmah dobijao unapredjenja.
  • Vise puta sam bio lider familije, umijem da se kontrolisem pod pritiskom i da veliku grupu ljudi drzim smirenom i na okupu .
  • Takodje bi htio naglasiti da sam vec vodio bandu uspjesno dva mandata, imam ekipu kako za turf tako i za kvalitetan RP.Time bi htio reci da sam potpuno svjestan i siguran svoje zelje za vodjenjem bande, te i da sam skroz upoznat sa pravilima servera.
3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Kao sto sam vec rekao, imam spremnu mnogo dobru ekipu za vodjenjem glavnih RP radnji u ovoj organizaciji koji bi pored vodjenja evenata u organizacija pazili da se igraci drze propisa servera.
  • Svako bi dobio sansu, svi bi imali sansu da dodju u organizaciju i da kroz nju nauce.Svjestan sam da na serveru trenutno ima novih igraca koji iako mozda znaju pravila ne znaju bas kako stvari funkcionisu.Zato bi u svakoj situaciji bio smiren i strpljiv prema novim igracima
  • Nepostovanje se ne tolerise! Nema veze ako nekad zeznes nesto na dogadjaju bande, ali ako cujem dranje psovanje ili bilo koji drugi nacin verbalnog nasilja, igrac bi odmah bio izbacen.
  • Svaka aktivnost ce biti nagradjen bonusom ili rank upom, dok neaktivnost i budalastine ce biti nagradjivane warnovima.
  • Volio bih i stalno bih skretao paznju svojim clanovina da sve kao banda radimo kroz zabavu i smijeh,jer ce nam biti mnogo lakse i opsustenije raditi i funkcionisati kao banda.
Srecno svim ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom