Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande I Vedad Shuxxna

Rejected
Status
Not open for further replies.

Vedad Shuxxna

Player
Player
Joined
Nov 24, 2023
Messages
13
1. Vaše ime IRL Vedad
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 5h+
5. Vaš Discord s1lent64
6. Vaše ingame ime Vedad Shuxxna
7. Vaš ID 51547

Dodatne informacije

1. Lider za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
1.1 Zelim da postanem lider Marabunta Grande, zato sto hocu da aktiviram bande, pogotovo na eventima na primjer Crno Trziste , takodje i podmornica, pa bih se zbog toga potrudio da uvijek dovedem maksimalan broj ljudi kada se desava neki dogadjaj vezan za bandu.
1.2 Strogo bih pazio da se toxicnost dovede na najmanjem nivou i da postujemo druge bande.Potrudio bih se da saradjujemo sa sto vise sa ostalim organizacijama jer smo tad veoma jaci protiv legalnih organizacija.
1.3 Pored toga sto hocu na ostale dogadjaje da se vise aktiviraju, naravno bih se fokusirao i na Turf jer je to glavni cilj svake bande da sto vise teritorije da poseduje. Potrudio bih se da nadjem dobre Turf-ere koji bi zajednickim snagama dala svoj maksimum tokom napada i odbrana teritorija.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
1.1 Potrudio bi se da budu Rankovi fer i da svaku ima svoju funkciju za koju je dobar.
1.2 Zelio bi da se aktivira Discord, zato da Ja i Moji Zamjenici mozemo davati vazna Obavjestenja i da svako zna sa njiha
1.3 Potrudio bi se da se nesto desava i u geto i da svi imamo zabavu, ali da ne prelazi granice!
1.4 Potrudio bi da se postuju strogo pravila grada i da se ne smjesa IC i OOC.
1.5 Potrudio bi se Talacke desavaju na razlicitim Mjestima i da se ne svodi uvijek na isto!
1.6 Radio bih na obuci novih igraca, primetio sam da dosta njih krse pravila


Hvala na citanju moje aplikacije i srecno ostalim kandidatima!
Sa Postovanjem
𝒱𝑒𝒹𝒶𝒹 𝒮𝒽𝓊𝓍𝓍𝓃𝒶
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom