Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22940
Players nickname
MARKO MARIC
Administrators nickname
Djolee Alcapone
Date
May 14, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/695002/

MARRKO_MARICC

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
510
Postovanje administracion zalim se na doticnog admina Djolee Alcapone koji je pregledavo zalbu koji je nas lik okacio i koji traje 30 sekundi i na povu se vidi da nije cjela situacija i vidi se na povu da vec ima lica bez svijesti i nije trazio pov od cjele situacije i mene je kaznio za G.P 6.15 njegove nije kaznio jer su pricali na discordu a ic situacija a evo pov
i molim da mi se kazna skine hvala
 

Hugo Alitovic

The higher the risk, the higher the reward.
Player
Joined
Oct 14, 2023
Messages
34
Postovanje administracion zalim se na doticnog admina Djolee Alcapone koji je pregledavo zalbu koji je nas lik okacio i koji traje 30 sekundi i na povu se vidi da nije cjela situacija i vidi se na povu da vec ima lica bez svijesti i nije trazio pov od cjele situacije i mene je kaznio za G.P 6.15 njegove nije kaznio jer su pricali na discordu a ic situacija a evo pov
i molim da mi se kazna skine hvala
a kako to da te pitam dizes lika a imash 3+ puske na glavi???
nemash strah
 

MARRKO_MARICC

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
510
Postovanje administracion zalim se na doticnog admina Djolee Alcapone koji je pregledavo zalbu koji je nas lik okacio i koji traje 30 sekundi i na povu se vidi da nije cjela situacija i vidi se na povu da vec ima lica bez svijesti i nije trazio pov od cjele situacije i mene je kaznio za G.P 6.15 njegove nije kaznio jer su pricali na discordu a ic situacija a evo pov
i molim da mi se kazna skine hvala
zelim da se svi offtopic kazne strogo
 

AlenPlahta

Player
Player
Joined
May 10, 2024
Messages
49
Ovaj lik je trebao dobit za UB, dok ga ubijaju shotkom on govori bravo bravo...
Pov je presniman 2 puta, lik snima snimku znaci grozan pov... A sta se tice situacije to je na adminima da rijese.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom