Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Los Santos Cartel I Neformalna organizacija

Rejected
Status
Not open for further replies.

Bole Shelby

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
61
Ime porodice: Los Santos Cartel

Ime i prezime lidera: Bole Top
ID: 36693
Diskord lidera: roky46
Broj kuće: 1419
link lidera na forumu: Bole Top


Povijest Porodice:
Bila jednom jedna mala pekara gdje je radila moja porodica. Mi bas nismo imali puno novaca posto smo dosta ulagali. Jedan dan je dosao neki pokriveni gospodin koji je pitao zelimo li zaraditi neki novac. Odmah sam reagovo I pitao kako. Hteo je nasu pekaru iskoristit kao pokrivac za njegov Drug Lab ispod nje. Ja sam pristao I tako je krenula izgradnja I regrutovanje novih kuhara droge. Nakon sto nas je uveo u biznis vec smo svi postali neki profici I pitali smo mozemo li jos kako pomoci. Rekao je da se sprema jedan veliki posao pljacka Centralne Banke Vice City. Par mojih clanova porodice I ja smo prihvatili posao I isli s njima. Nakon sto smo sletili u Vice City isli smo do banke da ju izvidimo I napravimo plan. Kada smo zavrsili otisli smo u nase skroviste I tamo se pripremili za sljedeci dan pljacke. Kada je dosao dan pljacke usli smo u banku I resili sve strazare I usli u sef no na povratku u kamion sef je bio pogoden I nije se mogao kretati. Mi smo zavrsili pljacku bez njega I vratili se u Los Santos. Gdje mi je receno da sam ja bio nasljednik ovog kartela. Tako je Los Santos Cartel nad mojom vladavinom prosirio uticaje van Los Santosa I postao najjaci cartel u Los Santosu

Rankovi:

1 - Frezze – Rank koji članovi dobi ako ne poštiva pravila porodice ili pravila grada

2 – Associates – To je rank koji se dobije nakon nekog vremena neaktivnosti ili krsenje manjih pravila porodice

3- Street Soldier – Rank koji se dobije kada udete u porodicu

4 – Distributor – Ovo je rank za aktivne ljude I rado sudjeluju u eventovima porodice

5 - Dealer – Lagano dobivate postovanje I vec ste O.G u porodici

6 – Chief of Dealing – Pomazete ljudima koji su tek usli u porodicu I imate autoritet. Desna ruka 7.

7 – Street Coordinator – Pomazete visim cinovima vodite ljude na evente imate neke funkcije koji manji rankovi nemaju I ovdje krece HC.

8 – Don – Zamenik Deputy-a opremluje ljude sa oruzjem visoki autoritet I mora da se slusa kao lider

9 - Consigliere - Glavni ste da sve ukoliko Leader nije tu.

10 - Godfather – Glava Familije

Zanimanje:
Postavljanje Satelita
Učestvovanje na raznim akcijama
Prevoz droge I karavana

Cilj:
  • Biti jedno od najboljih porodica u gradu
  • Imati članove koji su aktivni i
  • Imati najvecu sferu uticaja u gradu Los Santosa
  • Imati dobre veze sa ostalim kriminalnim obiteljima

    Pravila:
  • za vrijeme roba mora biti prisutan barem jedan HC (7+)
  • Moraju se postivati pravila grada
  • Uvek se slusa najveci cin na akcijama
  • Postivanje svih kolega
  • Profesionalnost na eventovima I akcijama
Logo Porodice:
Outfit porodice:
 
Last edited:

Michael Goat

Leader
Leader
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,752
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!

Hvala za apliciranje, uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom