Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zoran Zivkovis

Player
Player
Joined
Mar 19, 2024
Messages
13
Informacije
1.Ime U IRL Lazar
2.Godine 13
3.Vremenska Zona GMT+1
4.Prosjek Online Po Danu 8-9h
5.Vas Dicord laki0993
6.Vase Ime Ingame Zoran Zivkovic
7.Vas ID 56947
Dodatne Informacije
1.Lider Marabunta Grande
2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
2.1Ja U Ovoj Crime Organizaciji Napravio Prvo Obuku Svih Clanova Da se nauce kako raditi Talacke Kako Se Ponasati Na Pljacki Prodavnice Kako Drzati Taoca Zato Sto Novi Clanovi crime Organizacija Mogu Nesto Pogresno da uradili nesto pogresno pa da Dobijamo Warm a ovako smo svi dobro kada znaju sta treba da rade i da ne dobijaju kazne.
2.2 A Najbitnije je da se postuju hc zato sto vam oni mogu pomoci u nekim Stvarima Koje Radite Protiv Zakona ili oko nekih privanih stvari i da se postuju naredjenje hc-a Ko Ne bude postovao naredjenje hc-a on ce biti nekako kaznjen Ali Hc Je Tu Da Napravi Red Kada Boss Nije tu to je tako sto ako boss nije tu ako neko napravi nesto lose za Crime Organizaciju.
2.3 I Zelo bih da se boje postuju zato ako je lice u daljini a lice nosi masku i drugu boju ali ja mislim da to treba da se postuju svoje boje zato ti ako postujes svoju organizaciju mislim da trebas da nosis i tu boju ko nebude postovao svoje boje u Crvenoj Travi dobija cin down.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1
-Mislim da treba da se postuje svoj cin i radnja koju moras da obavis da bih dobio cin up.
-Mislim da ce moja organizacija imati jako puno clanova ali naravno svi ce morati znati pravila kako bi usli u organizaciju kako bi RP nivo bio na visokom nivou.
-da se talacke i pljake prodavnica odrade staticki kako bih napravili pravu RP Atmosferu.
-Svako krsenje necu tolerisati, pravila servera se moraju postovati i vaze za sve clanove bande.
Rankovi:
1.Pred Izbacivanje 2.Suspend 48 h 3.Suspend 24 h 4.Gang Soldier 5.Gang Soldier II 6.Grafitero I 7.Grafitero II 8. Grafitero Team 9.Grafitero Leader
HC10. O.G HC11. Left Hand 12.Right Hand 13.BOSS

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom