Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
57421
Players nickname
Vandal Maximovic
Administrators nickname
El Benz
Date
May 18, 2024
Time
12:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=C_Ov6S-QQO0&ab_channel=Vandal%27sChannel

Vandal_Maximus

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
59
Znaci ovako....Juce sam okacio lik sa ID 7951 zbog ne pravilno brojane ili te krsenje pravilo 6.15 ... Ja sam do sada prekrsavao to pravilo i uvek sam snosio odgovornost za krsenje pravila !! UVEK! .... Danas igram i vidim da upozorenje lik koj sam kacio je UKLONJENO od strane EL BENZ, pitao sam ga zasto je to uradio . odgovorio : ''IMA RAZLOG ZBOG TOGA'' ... Zelio bih da znam dali bih mogo i ja da se klasificiram za '' RAZLOG'' i meni tako da se ukloni WARN kada me neko okaci za nesto...zelio bih odgovor na ovo pitanje , sta mislim da je sasvim u redu ,ako ima postoje pravila onda vaze za site isto bez razlike ko je sta i koga ko zna( NEPOTIZAM), hvala mnogu ZIVEO GRAND RP!
 

Vandal_Maximus

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
59
Druze sada dolazis u tu sitoaciju da si mi digo kurac i da moram da ti na forumu psujem slusaj me ovako lepotane moj nauci prvo pravila pa onda kaci zalbe ja sam na ovom serveru 2.5 god i nikada u svom zivotu nisam dobio jail za takvo brojanje brojanje je brojanje ja sam odbrojao tebi 2 puta i 1 nisi okacio stavio si snimak kraci od 30 sec mora da ti snimak bude 30+ i necu da se raspravljam sa tobom ovdje jer si niko i nista ovdje isto ko mrav si zalba je okacena na admina i prihvacena od strane ABRAHAMA i zamolio bih te da se ne pravis pametan ako oces da se pravis idalje pametan posle ovoga zovi me na discord yudes0 tag dodaj me pa da ti objasnim pa da popricamo tamo :D
iskompleksirani gospodine sa dignuti virtuelnim kurcem , zabole me za tebe , pricam da sam ja isto dobio kaznu zbog iste situacije i pravda je u pitanje a ne ti mister kompleks ... bez razlike opet kad si brojao nisi reko zasto brojis 5 sekundi, bez razlike dali si me brojao pre da se presvucem a ako si 2.5 godine na serveru to dokazava tvoja poremecenost da primis ovo licno , jel ti tolika intelegencija valjda ... ako si toliko spreman momak za veliko iskustvo snimio bi ovu situacju i imao bih DOKAZ VALIDAN (POV) a ne MAGICNE RJECI. 30 SEKUNDI POV SA JASNOM SODRZINOM*
 

Vandal_Maximus

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
59
Sine dragi ja na svom komp-u imam 250gb samo u videja od grand-a tako da molio bih te da objavis veci pov i tvoj problem je sto si dobio taj jail ali siguran sam da nisi jer sam pregledo tvoje sve zalbe i jedina zalba za sta si dobijo je da nisi odbrojo skroz 5 sekundi A DRUGO VALJDA IMAS 2GRAMA MOZGA PA ZNAS DI SI DOSO DA SI DOSO AN SLUCAJ
HAHAHAHAHAHA previse nisi krsio zakone , pa sada ekstremno nadoknadis haahhaahahhahah
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom