Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Ballas Gang | Svaba Shakur

Rejected
Status
Not open for further replies.

John Shakur

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
63
1. Vaše ime IRL: Nikola

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosjek online po danu: 8h

5. Vaš Discord: svaba

6. Vaše ingame ime: Svaba Shakur

7. Vaš ID: 41823


Dodatne informacije:

1. Lider za:
The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1. Pre svega igram na grandu duze od 2 godine i imam dobra iskustva u obe strane kriminala i države kao HC nakon što sam ih sve probao shvatio sam da je kriminalna strana bolja za mene. Dobar sam u vođenju događaja i turfova.

2. Drugo, verujem svojoj kreativnoj strani tako da mogu praviti strategije na eventima drugačijim od uobičajenih i to me čini boljim i drugačijim od drugih lidera. Mogu preuzeti sve odgovornosti dok pozivam jer imam poverenja u sebe i znam da mogu biti dobar vođa sa svojim iskustvom i dajem savršene pozive svojim članovima na eventima/getu i još mnogo toga.

3. Želim da naučim svoje članove bande najboljem i jednostavnom putu da dođu do uspeha na eventima i svim aktivnostima bande jer želim podeliti svoje iskustvo i naučiti ih kako treba kako bismo se jako dobro uklopili. Komunikaciju ćemo održavati vrlo jasnom i profesionalnom tako da ćemo sprečiti haos u bandi i mislim da ću to moći lako.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Održavajući aktivnost na vrhunskom nivou sa mojom bandom napravićemo više događaja i sa različitim strategijama. to će pogurati naše neprijatelje da prave različite strategije, dok ćemo sve to mi biti profesionalni i takođe raditi celu stvar bez ikakvih kršenja pravila.Takodje mnogo vise aktivnosti u talackim / gs i 24/7.

2. Na talačkim situacijama bih rp-ao sto bolje i ne dozvoljavao nikakvo kršenje niti naj sitnijeg pravila.

Moj Cilj za Ballas

100%Turf

11k minimum profit od grafita.

Zavrsetak mandata bez i jednog warna.


SRETNO SVIMA
Svaba Shakur
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
755
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (25.05.2024) sa početkom u 19h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
755
OBAVIJEST

Poštovani,
interview za leadera je pomjeren, i održat će se (26.05.2024) sa početkom u 19:00h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom