Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5424
Players nickname
John Kella
Suspect ID
6770, 6790
Date of violation
May 21, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
lele ceo dan nas kacis ali da neko kaci za neku kucu au druze nemoj samo da izmislis jos nesto
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
119
Pozdrav,
U pitanju je kuca odmah do familije Legion anonymous,ja sam tu kucu kupila od jednog lika koji me je osurio sa cenom za 11 ili 15miliona ne mogu se setim tacno,gde sam jos uzela i prime da bih mogla kupit trecu kucu,samim tim tu kucu sam uzela kad je bio valentine event u sredinu februara. Kucu sam imala mozda jedno nedelju ipo do dve max,posle toga me je uhvatio neki smor i pocela sam trazit kupca nitko je nije htio kupit. Bilo mi je zao da je pustim na aukciji pa sam je prodala bratu sa id-em 6790 za cenu vecu od drzavne sto mislim da je sasvim okej jer imam pravo i za pola od drzavne ali nisam htela to riskirat.Dakle informacija za 15.3 ti nije tacna ja od 10.03 do 16/17.3 sam bila banovana za prekrseno pravilo g.p 1.1,banovana sam bila sa strane admina walter wilson,posle mog unbana nisam imala interakcije za prodat kucu sa navedenog id-a. imajte mi ugodan i lijep ostatak dana.
 

KellaYou

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
13
a ovo sta si mu dala od para i stvari u vrijednosti od 10-15mil za acc sa mali id?
 

KellaYou

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
13
lele ceo dan nas kacis ali da neko kaci za neku kucu au druze nemoj samo da izmislis jos nesto
hahah brate znas neki ljudi se lako prodaju za 5 eura i kazu sve… recimo mozda se sijecas faze_tryhard lika kojemi si prodao 6854 pa ti je dao pare i one lui vi pantalone.. a znas sta je jos bolje imao je i video of tipa onako 20min gdje je snimao da ga nebi skamao ali u videu se cuje kako govoris: au brate kako se lagano zaraduju pare.. evo brate ovo je drugi akaunt sta sam prodao…
a zatim zara ulazi u call i govoris: evo brate cak sam i njoj prodao akaunt pa si ju pito jesi nju skamao ona je naravno odgovorila da nisi… evo on je dobio ban i vise ne igra.. ali tih 5 eura mu je dobro doslo. Neni brate nemoj se bezveze zamjerat ljudima jel ce se ovakve stvari dogadati.

Faze_Tryhard
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
hahah brate znas neki ljudi se lako prodaju za 5 eura i kazu sve… recimo mozda se sijecas faze_tryhard lika kojemi si prodao 6854 pa ti je dao pare i one lui vi pantalone.. a znas sta je jos bolje imao je i video of tipa onako 20min gdje je snimao da ga nebi skamao ali u videu se cuje kako govoris: au brate kako se lagano zaraduju pare.. evo brate ovo je drugi akaunt sta sam prodao…
a zatim zara ulazi u call i govoris: evo brate cak sam i njoj prodao akaunt pa si ju pito jesi nju skamao ona je naravno odgovorila da nisi… evo on je dobio ban i vise ne igra.. ali tih 5 eura mu je dobro doslo. Neni brate nemoj se bezveze zamjerat ljudima jel ce se ovakve stvari dogadati.

Faze_Tryhard
iris ili ti pero mnogo smaras ali smaras ubijas gledaj prvo sebe pa druge kao prvo nauci da napravis acc na forumu pa se javi ili makar ugasi ser skirn kad ogovoras nekog ili ti kacis nekog to prvo nauci znam sve lagano ne moras da izmisljas gluposti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom