Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23356
Players nickname
Nino Gasparii
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 27, 2023
Time
00:00
Proofs
https://ibb.co/v1Bcv17

Nino Gaspar

Player
Player
Joined
Jul 9, 2022
Messages
27
Dobro jutro. Dobar dan. Dobro večer. Kako u koje doba dana gledate ovo.
Dobio sam ban za G.P 1.2 na twinku prije nekih 7 mjeseci. Ja sam taj twink jedno vrijeme koristijo kao main. Sad ču objasniti kakva je situacija bila. Kada sam svatio da me je neko hakirao uzeo sve što je mogao ja sam odmah promjenio šifru i mail i nisam stigao uključiti 2 faktorsku verifikaciju je se taj čovjek koji me hakirao je slao adminima ružne riječi i oda se desio ban na 7 dana. Ovdje sam napisao Main ID:23356 i ime Nino Gasparii, A Twink je bio ID 26916 i zvao se koliko se sječam Nino Gaspari ovo je slika da sam banovan 20240520-214310 hosted at ImgBB na twinku. Kada se to sve desilo kontaktirao sam gospodina Admina Muju Simbu također i naš Deputy Chief Administrator našeg servera kojemu se trenutno i obraćam ovom porukom. On mi je objasnio da ču dobiti ban za G.P. 1.2. ja sam mu se zahvalio što je izdvojio malo vremena da mi na poruku odgovori i to je bilo to , a ja sam nastavio igru na main acc. Ja se sad javljam ako mogu dobiti unban na mom acc ako je to ikako moguće. Bio bi zahvalan.
OVAJ ID JE BANOVAN 26916 ZA OVOG TRAŽIM UNBAN
A ID NA KOJEM TRENUTNO IGRAM 23356
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,480
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom