Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Dzabulla Real

Rejected
Status
Not open for further replies.

Dzabula Real

Jaka krivina
Player
Joined
Aug 12, 2023
Messages
42
1. Vaše ime IRL: Dusan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:5-10h radnim danima(zavisi od smene u skoli) vikendom malo duze
5. Vaš Discord: dudzi55
6. Vaše ingame ime: Dzabulla Real
7. Vaš ID: 41479

Dodatne informacije

1. Lider za..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Na ovom projektu sam duze vreme i igram aktivno obiso sam sve organizacije te zelim da se oprobam na poziciji lidera.

Znam mnogo ljudi koji su takodje aktivni i iskusni i crime organizacijama te samim tim mislim da bi vodio dobru aktivnu organizaciju kakvu ovaj projekat dugo nije video.

Bio sam hc(12. I 11. Rank ) u mnogo organizacija (dugo vreme specificno u Los Santos Vagos) te mislim da sam sposoban da vodim organizaciju takodje imam ljude koji ce da vode racuna i da izvrsavaju sve obaveze dok ja nisam tu.

Kako ce funkcionisati moja organizacija:

Novim clanovima ce svima biti podeljen isti cin da bi se svi podjednako trudili za svoj cin.
Vodio bi evidenciju i davao bonuse aktivnim clanovima.

Graffiti team i turf team bi bio sastavljen od ljudi koji su iskusni u tome i znaju sta rade koji ce slusati svog team leadera.

Svako ko bude hteo da se pridruzi bio bi ispitan najmanje 10 pravila i kad bi imo 3+ greske ne bi ga primio i poslo bi ga da jos nauci pravila i da dodje.

Napravio bi limit da bi mogo neko da udje treba da ima 13+ OOC godina (ako neko ima manje godina a dobro zna pravila napravio bi izuzetak).
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Aktiviro bi napade na state object zato sto u zadnje vreme mali ljudi to radi.

Forsiro bi ljude da budu sto aktivniji na eventima kao sto su tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, talacke..

Clanovi bi slali svoje aktivnosti i HC ce pregledati aktivnosti i nagradio clanove sa rankupom ili sa bonusem.

Raditi vise fz raidova,24/7 i gun shoppove
potruditi se sto manje mgat.

Toxicnost ce biti strogo zabranjena i kaznjena ako se ne bude postovalo.

Rankovi:
1.Suspend
2. New boy
3. Dealer
4.Ghetto boy
5. Warior
6. Gangster
7. Graffiti team
8. Graffiti team leader
9. Turfer
10. Nightcrawler
11. O.G
12. El jefe
13. Jefe

 

Filip Legia

Player
Player
Joined
Aug 1, 2022
Messages
18
1. Vaše ime IRL: Dusan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:5-10h radnim danima(zavisi od smene u skoli) vikendom malo duze
5. Vaš Discord: dudzi55
6. Vaše ingame ime: Dzabulla Real
7. Vaš ID: 41479

Dodatne informacije

1. Lider za..... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Na ovom projektu sam duze vreme i igram aktivno obiso sam sve organizacije te zelim da se oprobam na poziciji lidera.

Znam mnogo ljudi koji su takodje aktivni i iskusni i crime organizacijama te samim tim mislim da bi vodio dobru aktivnu organizaciju kakvu ovaj projekat dugo nije video.

Bio sam hc(12. I 11. Rank ) u mnogo organizacija (dugo vreme specificno u Los Santos Vagos) te mislim da sam sposoban da vodim organizaciju takodje imam ljude koji ce da vode racuna i da izvrsavaju sve obaveze dok ja nisam tu.

Kako ce funkcionisati moja organizacija:

Novim clanovima ce svima biti podeljen isti cin da bi se svi podjednako trudili za svoj cin.
Vodio bi evidenciju i davao bonuse aktivnim clanovima.

Graffiti team i turf team bi bio sastavljen od ljudi koji su iskusni u tome i znaju sta rade koji ce slusati svog team leadera.

Svako ko bude hteo da se pridruzi bio bi ispitan najmanje 10 pravila i kad bi imo 3+ greske ne bi ga primio i poslo bi ga da jos nauci pravila i da dodje.

Napravio bi limit da bi mogo neko da udje treba da ima 13+ OOC godina (ako neko ima manje godina a dobro zna pravila napravio bi izuzetak).
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Aktiviro bi napade na state object zato sto u zadnje vreme mali ljudi to radi.

Forsiro bi ljude da budu sto aktivniji na eventima kao sto su tajna radnja, pomorska bitka, podmornica, talacke..

Clanovi bi slali svoje aktivnosti i HC ce pregledati aktivnosti i nagradio clanove sa rankupom ili sa bonusem.

Raditi vise fz raidova,24/7 i gun shoppove
potruditi se sto manje mgat.

Toxicnost ce biti strogo zabranjena i kaznjena ako se ne bude postovalo.

Rankovi:
1.Suspend
2. New boy
3. Dealer
4.Ghetto boy
5. Warior
6. Gangster
7. Graffiti team
8. Graffiti team leader
9. Turfer
10. Nightcrawler
11. O.G
12. El jefe
13. Jefe

ajde dudzii
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom