Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
51076
Players nickname
Jole Kalasnjiikov
Suspect ID
37975+29102
Date of violation
May 24, 2024
Time of violation
22:36
Proofs
https://youtu.be/S7UvSXCUMos

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
56
na POV-U se vidi kako mi se igrac koj je u sluzbi (37975) priblizava i dobacuje "VELIKA TI MUDA BURAZERU VELIKA" dok njegov kolega ide i zaustavlja ljude bez dovoljno velikog RP razloga samo kaze stani sa strane dok ne radis nista i ako ne poslusas hapse te
 

Sven2345

Leader
Leader
Joined
Mar 17, 2023
Messages
37
Drugi dio:
Sve je odradeno po mojoj duznosti to sto vi djeca nemate odgoja nije moja greška,Pozdrav
 

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
56
Drugi dio:
Sve je odradeno po mojoj duznosti to sto vi djeca nemate odgoja nije moja greška,Pozdrav
Bukvalno si samog sebe sada okacio na povu se vidi da me hvatas pod ruku i vuces dok sam na zemlji i trcis samnom dok me vuces a za to ne vaspitanje admin treba resiti sa banom sa foruma ako ne bude bilo reseno ja cu postaviti zalbu
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Bukvalno si samog sebe sada okacio na povu se vidi da me hvatas pod ruku i vuces dok sam na zemlji i trcis samnom dok me vuces a za to ne vaspitanje admin treba resiti sa banom sa foruma ako ne bude bilo reseno ja cu postaviti zalbu
Moze da te veze dok si na zemlji jer te je tejzao, a pod dva, nije trcao dok si vezan vec je to animacija kada koristis oruzije, jasno se vidi da je stao i cekao da prodje ta animacija pa je nastavio da hoda, mala preporuka od mene, prekini da kacis sta stignes na forum i uzivaj malo u igri, to sto si dobio BL iz LSPDa jer si bio korumpiran ti ne daje za pravo da ti krsis pravila pa onda kacis druge ljude, uzivaj mi❤️
 

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
56
Moze da te veze dok si na zemlji jer te je tejzao, a pod dva, nije trcao dok si vezan vec je to animacija kada koristis oruzije, jasno se vidi da je stao i cekao da prodje ta animacija pa je nastavio da hoda, mala preporuka od mene, prekini da kacis sta stignes na forum i uzivaj malo u igri, to sto si dobio BL iz LSPDa jer si bio korumpiran ti ne daje za pravo da ti krsis pravila pa onda kacis druge ljude, uzivaj mi❤️
vi ste ti koji nedaju ljudima da uzivaju u igri jer ste svi mongoloidi a to sto ja mogao vama 2 warna nabiti jer imam snimke koji idalje nisu presli 48h za vase ljude u getu a ti nemoj da pametujes za korumpiranu jer cu ti ja skinuti uzivaj tico
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,060
Nakon pregleda ove zalbe, odlucio sam odbiti ovu zalbu
Nije zabiljezen Fail RP kod optuzeni igraca. Imali su IC razloge​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom