Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11522
Players nickname
Karlo Fjuri
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 25, 2024
Time
00:00
Proofs
nisam siguran sto tocno i koje dokaze da ostavim, pogledaj te sve u skriptama

karlofjuri

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
136
Poštovanje draga Administracijo, pišem žalbu zato što sam dobio ban na 60dana zbog generalnog pravila 1.4. Imao sam neki osjećaj da će se ovo desit, ajmo krenuti od početka. 18.2.2024. sam tražio zahtjev za neformalnu organizaciju za svoju familiju Cortex, međutim sam dobio ban zbog kršenja pravila g.p. 1.4.. 20.2.2024. sam postavio zalbu te nije prosla, par dana poslje poslao sam molbu koju mi je mujo simba odobrio i dao mi je još jednu šansu, obećao sam da više neću niti pomisliti nešto tako napravit. Kada sam dobio unban za to igrao sam jedno par dana i prestao sam igrati, napravio sam jednu pauzu. Ponovo sam poćeo igrati i osnovao familiju. 19.5.2024 sad u ovu nedjelju sam opet trazio neformalnu za svoju familiju te sam opet sad dobio ban za gp 1.4.
Zanimaju me neke stvari.
Zasto sam dobio ban za istu stvar u razmaku od 2-3 mjeseca i zasto dobijem ban kad trazim neformalnu. Ja sam siguran da vi to sve imate u skriptama te da mozete vidjeti da je sve ovako. Ako sam vec jednom dobio perma ban na twinku kako sam sad opet mogao dobit. Htio bih da dobijem unban jer nisam nista napravio niti pokusao. Javio sam se ADMINISTRATORU Muji Simbi te mi je rekao da kazim zalbu. Hvala unaprijed cijelom ADMIN TIMU!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom