Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29762
Players nickname
pidata beton
Administrators nickname
Denza Washington
Date
May 24, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/704278/

pidata

Player
Player
Joined
May 22, 2024
Messages
1
  1. Pozdrav postovani mujo i abrahame, Ovako danas sam dobio ban za G.P 6.22 ovako ja sam uzio stvari za da pucam sa njima i hteo sam vratiti kasnije jer sam branio panele i trebale mi stvari Ok nisam pitao da uzmem ali sam morao brzo otici do panela nisam imo losu nameru teo sam vratiti bas mi je zao sada jer dobio sam perma ban za 300k a posteno igram i pravim pare na serveru meni se ova zajednica mnogo svidja i hteo bih da mi se pruzi druga prilika bio bih zahvalan i vratit cu stvari Svakome je pruzena druga prilika pa ako bi mogla i meni nisam stvarno imo losu nameru vratit cu ti sve Shvatio sam svoju gresku tako da od dalje cu pitat prvo pa onda cu uzimat Fala unapred svim admini servera GRAND RP !
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
Hahhaah uzeo ceo arsenal za panele 😆
bato vidis da se covjek tu izvinjava i kaze kaka je sutiacija bila ti se tu sprdas slikom mislim da nije korrektno,ja sam sa njim jedno duze vreme i moram rec da nije pokvaren lik posteno zaradjuje pare i kad mu se ljutim da nekupuje rp karte al nebitno ako mozete da mu date jednu sansu dobar je lik
 

Lazar.hennesy

GRP RS Player 🇷🇸
Player
Joined
May 24, 2024
Messages
72
bato vidis da se covjek tu izvinjava i kaze kaka je sutiacija bila ti se tu sprdas slikom mislim da nije korrektno,ja sam sa njim jedno duze vreme i moram rec da nije pokvaren lik posteno zaradjuje pare i kad mu se ljutim da nekupuje rp karte al nebitno ako mozete da mu date jednu sansu dobar je lik
posteno
 

Dragan Bajun

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
69
Dobro veče poštovana Administracijo , Ja sam lider te Familije što smo ga okačili , kada smo ga zvali kulirao nas je zato što nije bio kod kuće tako sam saznao , nije bit klk i šta je uzeo , nego uzeo uzeo , trebao je da kaže nekom višem činu da će uzet oružije.
Mislim da smo malo požurili da ga kačimo trebali smo sačekati jedno vreme dok ne dodje Online da ga pitamo šta je bilo , Igrač koji ima baš pravu nameru da ukrade izašao bi čovek iz Familije i ukro sve mislim da smo mi kao familija odlučili prebrzo da ga kačimo i mislim da igrač Pidata Beton treba da se skine kazna , mi smo naučili sad da ne kačimo dok ne vidimo da je neko napustio porodicu nakon što ukrade stvari.
Izvinjavam se igraču Pidata Betonu što smo ga odma okačili i mislim da nije namerno bilo i da se igraču skine kazna ako može.
Izvinjavam se Administracijo što smo brzu odluku doneli.
LP Dragan Bajun
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom