Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Ban za konstantno krsenje pravila | Muja simba by Abraham

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16726
Players nickname
Munja Magluta
Administrators nickname
Muja Simba by Abraham
Date
Mar 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

Gedora0211

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
39
Dobro vece pisem opet unban apeal pitao sam admina muju i reko mi je da napisem unban i da proverim tako da zelim da probam .
Zelim da se izvinim za sve moje prekrsalje iz proslosti znam da nisam bio korektan prema vama i serveru koga nisam postovo u tom trenutku izvinjavam se za ban evade koji sam radio ali mi je nedostajao vas server i nisam mogo bez njega iskreno jako mi ne dostaje i zelim da se vratim da igram sa svojim priljateljima . Nadam se da bi mi mogli izaci u susret i dati mi sansu da se vratim na vas server i da mogu nastaviti svoj rp zivot.
smatram da sam se promenio za ovih godinu i 3 meseca i da nisam vise napaljeno dete koji zeli da se dokazuje svojim kaznama i glupostima zelim sada u ovom trenutku da igram da se zezam i da mi bude lepo na serveru bez preksalja pravila i tkd.
Nadam se da ce te uzeti u obzir da razmislite o mom unbanu jer ne znam vise o cemu da pisem iskreno i kako da se izvinim svatite da mi je jako zao i da zelim da vam dokazem da sam se promenio i da se necete prevariti ako mi date drugu sansu nadam se da ce mo se druziti na serveru al ne u smislu da me saljete u demorgan nego da se srecemo kroz evente i tkd.


Srdacan pozdrav Munja
nadam se da ce mo se uskoro videti :)
Hvala na izdvojenom vremenu



1984-bmw-alpina-b9-3.5.jpg
 

skibidisigma

Player
Player
Joined
May 25, 2024
Messages
8
I hate when a rapper talk about guns, then somebody die
They turn into nuns, then hop online, like: Pray for my city
He fakin' for likes and digital hugs

SVI SE KURCITE PA PLACETE NA FORUM NIJE VAS SRAMOTA DA MOLITE ZA UNBAN A BILI STE NEKE BAJE, DRUZIO SI SE SA SAKETA SAKICA MISLIO SI DA SI SIGMA KAO ON AL EVO TEBE NA FORUMU MOLIS DA TI DAJU ADMINE. POZER
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom