Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38170
Players nickname
Mano Berlusconi
Suspect ID
51076/13965
Date of violation
May 26, 2024
Time of violation
22:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=RmDmo_4XD1M&ab_channel=GTAVRPRS

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
sve se vidi bjezim i lik me i dalje puca na kraju me na ulici ubije koliko znam nakon 5s brojanja smije pucat ako ja ostanem a ja sam bjezao i lik me puca i ubija me izvan dvorista sto je zabranjeno jer taj dio spada pod grad di nije dozvoljeno tako nes
Bato brojano ti je i ti si se bio vratio to jest spawnovao u kuci i izasao plus nemas strah za svoj zivot a ti lagano se seckas po dvoriatu
 

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
sve se vidi bjezim i lik me i dalje puca na kraju me na ulici ubije koliko znam nakon 5s brojanja smije pucat ako ja ostanem a ja sam bjezao i lik me puca i ubija me izvan dvorista sto je zabranjeno jer taj dio spada pod grad di nije dozvoljeno tako nes
I na POV-U se ne vidi citava rp situacija tako da admin ti ovo ne moze prihvatiti ne cujese kaoo ti neko broji i cije ti se discord u pozadini
 

Aleksandar Obama

Player
Player
Joined
May 13, 2023
Messages
111
dostavi duzi pov jer se vracas nekoliko puta nazad gde ti je brojano gledao sam pov od id 51076
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
189
To je cijeli Pov dečko sve se vidi ti ne smiješ zapucati izvan dvorišta jer si došao po panele a koliko ja znam paneli nisu na cesti nego u dvorištu Nenad nekakvog razloga da me pucas na cesti a i nakon obrijanih 5s se vidi da bjezim a vi pucate upisi grand rp.rs pravila i nauci ih kada naucis javi se
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
189
To nije discord ma da ni ne znam sta je discord ja znam sta je bubica gledaj malo bolje pa ces vidjet da pričaju preko misica o a u pozadini jedino sa mos cut muziku koja je svirala to je velika razlika znas a i kad se ti toliko pametan pravis sta je do discord ja sam čuo za bubicu ali discord ne znam sta je to
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
189
A isto tako ja nezna sto je to tebi Admin znam sta je visa sila i bog ali Admin za tu riječ prvi puta cujem
 

Emanuel loncaric

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
189
Kazem ti imaš rp rs forum pravila servera nauci ih pa se javi i onda Nes komentiraj ovako nema smisla
 

Jole Marijanovic

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
42
Kazem ti imaš rp rs forum pravila servera nauci ih pa se javi i onda Nes komentiraj ovako nema smisla
brt da ti kazem nesto ovako ja znam bolje pravila od tebe 100% i prijavcu se uskoro za neku org ali shvatam da ti ne znas da je forum occ stvar jer ne znas sta je discord i mora da ti bude jasno da ti trebas imati strah za svoj zivot a ne da setas u dvoristu sam a nas je 25
 

Popadic

SRB
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
22
brt da ti kazem nesto ovako ja znam bolje pravila od tebe 100% i prijavcu se uskoro za neku org ali shvatam da ti ne znas da je forum occ stvar jer ne znas sta je discord i mora da ti bude jasno da ti trebas imati strah za svoj zivot a ne da setas u dvoristu sam a nas je 25
vidis da je decko ono , hahhahahaha
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
770
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Dostavite duzi POV
Rok za dostavu 15h
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
770
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Greske nisu ispravljene u zadatom roku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom