Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos| Johnatan Carlose

Rejected
Status
Not open for further replies.

Johnatan Carlose

Player
Player
Joined
May 27, 2024
Messages
9
1.Vase ime URL:Nikola
2.Vase godine:14
3.Vremenska Zona:GMT+2
4.Prosek online po danu od 5 do 8
5.Vas discord:nikola_pasku
6.Vas id:50484

Dodatne informacije
1.Lider za...Los Santos Vagos

2.Zasto zelite biti Lider ove organizacije:Moja prva organizacija je bila Los Santos Vagos.Bio sam HC u svim kriminalnim organizacijama,Znam da vodim talacke i ostale akcije.Imam iskustava sa drugih servera kao sto su:Balkan Hub,Panama ,Vortex.Najvise mi se svidja HQ od Los Santos Vagosa zato sto je mali geto i nema puno pucnjava.Zeleo bih da tu bandu ucinim najbolju na serveru zato sto mi je ta banda u srcu.Clanovi moje specificne organizacije bi morali ici na skoro svake akcije kao sto
su:Talacke,FZ raid,Pomorske,Tajne..Mislim da sam sposoban da vodim organizaciju
3.Vas savet za poboljsanje RP-a u organizaciji:Odrzavao bi organizaciju svaki dan davao bih bonuse Rank UP ljudima kojima koji su aktivni i koji idu na eventove.Svako ko hoce da udje morao bi imati 10 godina u gradu ili vise i bio bi strogo ispitan.Grafiti Team bi morao svaki dan da farba grafite i dobio bi bonuse.Clanovi koji prekrse pravilo organizacije dobio bi kick ili suspend.Sklopio bih savez sa nekim drukim bandama i plackali bi zajedno.

Rankovi:

1.Suspend

2.Newbie

3.Gheto boy

4.Vagos boz

5.Ghetto Cleaner

6.Grafit Team

7.Grafit Team Leader

8.Encofer

9.Turfer

10.O.G

11.Hitman

12.CO-Boss

13.Boss

Hvala na citanju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom