Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal I Carlos Malchiny I Urke London I 42673

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42673
Players nickname
Urke London
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
May 28, 2024
Time
16:25
Proofs
XXX

🌿Urke Favela🌿

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
21
Dragi Administratori

Sa velikim pokajanjem i zalescom i tugom pisem ovu poruku,kako bi mogao da vam docaram kako mi je zao i krivo sto sam napravio tu veliku gresku koju znam da mogu da ispravim ako mi date drugu sansu.

Sve u svemu kao sto mozete videti dobio sam kaznu zbog moje glupe greske GP1.1 i GP1.4.Kako je doslo do svega,GP1.1 sam napravio:Zivim u Italiji vec 3 godina i pre skoro godinu ipo dana sam saznao za ovaj server te sam uso u njemu na prvo oko mi se jako dopao te sam usao u jednoj familiji gde sam jos vise zavoleo ovaj server zbog dobrih likova koje sam upoznao ovde.Pa sam nakon 2-3 meseca napravio svoj twink acc na kome sam igrao isto povremeno,te sam pozvao mog druga iz rl da igramo zajedno nasta je on pristao i imao je problem da napravi svoj acc i dao mu moj twink acc.Igrali smo jako dugo vremena i imali mnogo dobrih momenata. Posle toga sam Odlucio Napravidi jos jedan twink menjajuci svoje ime na Rock star games te na zolost sam uspeo i nisam znao uopste za pravila GP1.1 i GP1.4 itd i Isto sam isao ne letnjim odmorima u Srbiji pa sam ulazio sa kompa od mog brata kako bi igrao malo i platio moju kucu da mi ne bi otisla na aukciji,znam jako mi je zao i kajam se i sada dok pisem ovo jer na ovom serveru igram skoro godinu ipo dana i imam jako dobrih uspomena i prijatelja koji su mnogo zalili zato sto sam tek tako zbog moje gluposti koje nisam ni znao da sam je napravio i takodze imam svoju familiju koju pokusavamo da uzdignemo gde se ja u toj porodici vodim kao lider familije te mi je jako zao i jos 30 ljudima iz moje familije zao da nasa familija nestane i isto smo se mucili i cepali da zaradimo svi neki novac kako bi uspeli da kupimo neki biznis koj bi nam doneo neki novac.Isto imamo mnogo dobrih saveza koji nam uskacu u pomoc za bilo sta te i njima je bilo jako zao da tek tako nestanemo...

Ovim putem se jako kajem i cepam u sebi te bih vas zamolio punim srcem da mi date drugu sansu da ispravim sve svoje greske koje sam napravio neznajuci.Srdacan pozdrav od vaseg Urketa za Administraciju ovog najjaceg servera.❤️
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom