Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42673
Players nickname
Urke London
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
May 28, 2024
Time
16:55
Proofs
https://imgur.com/a/atDpXNx

🌿Urke Favela🌿

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
27
Dragi Administratori

Sa velikim pokajanjem i zalescom i tugom pisem ovu poruku,kako bi mogao da vam docaram kako mi je zao i krivo sto sam napravio tu veliku gresku koju znam da mogu da ispravim ako mi date drugu sansu.

Sve u svemu kao sto mozete videti dobio sam kaznu zbog moje glupe greske GP1.1 i GP1.4.Kako je doslo do svega,GP1.1 sam napravio:Zivim u Italiji vec 3 godina i pre skoro godinu ipo dana sam saznao za ovaj server te sam uso u njemu na prvo oko mi se jako dopao te sam usao u jednoj familiji gde sam jos vise zavoleo ovaj server zbog dobrih likova koje sam upoznao ovde.Pa sam nakon 2-3 meseca napravio svoj twink acc na kome sam igrao isto povremeno,te sam pozvao mog druga iz rl da igramo zajedno nasta je on pristao i imao je problem da napravi svoj acc i dao mu moj twink acc.Igrali smo jako dugo vremena i imali mnogo dobrih momenata. Posle toga sam Odlucio Napravidi jos jedan twink menjajuci svoje ime na Rock star games te na zolost sam uspeo i nisam znao uopste za pravila GP1.1 i GP1.4 itd i Isto sam isao ne letnjim odmorima u Srbiji pa sam ulazio sa kompa od mog brata kako bi igrao malo i platio moju kucu da mi ne bi otisla na aukciji,znam jako mi je zao i kajam se i sada dok pisem ovo jer na ovom serveru igram skoro godinu ipo dana i imam jako dobrih uspomena i prijatelja koji su mnogo zalili zato sto sam tek tako zbog moje gluposti koje nisam ni znao da sam je napravio i takodze imam svoju familiju koju pokusavamo da uzdignemo gde se ja u toj porodici vodim kao lider familije te mi je jako zao i jos 30 ljudima iz moje familije zao da nasa familija nestane i isto smo se mucili i cepali da zaradimo svi neki novac kako bi uspeli da kupimo neki biznis koj bi nam doneo neki novac.Isto imamo mnogo dobrih saveza koji nam uskacu u pomoc za bilo sta te i njima je bilo jako zao da tek tako nestanemo...

Ovim putem se jako kajem i cepam u sebi te bih vas zamolio punim srcem da mi date drugu sansu da ispravim sve svoje greske koje sam napravio neznajuci.Srdacan pozdrav od vaseg Urketa za Administraciju ovog najjaceg servera.❤️
 

Niksa_Dostojevski

Player
Player
Joined
May 18, 2024
Messages
6
Urke je stvarno dobar lik i zasluzuje drugu sansu, iako je napravio veliku gresku. Poznajem decka nekoliko meseci i stvarno se mnogo cimao da podigne fam zajedno sa mnom. Dugo smo u savezu kako bi podigli familije na najveci nivo. Zato apelujem ukoliko je ikako moguce da ga vratite u grand... Familija BalkatonGANG bi vam bila puno zahvalna❤️
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom