Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41668
Players nickname
Simon Corey
Suspect ID
48558, 60444
Date of violation
Jun 1, 2024
Time of violation
13:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=LhCKf6hGOH8

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Ušao mi je u vozilo, imam RP razlog da mu brojim, jer ne znam da li on krade ili šta radi u mom vozilu, nevezano što smo na ulici. Takođe, imam pravo da pucam 2v1, imam ličnu biografiju. Obojica su me pucala bez brojanja i ikakvog IC razloga. Početak situacije je takođe, jer situacija kreće kad on meni ulazi u kola i tad kreće ta situacija za koju ga i kačim.
 

Kristian97

Player
Player
Joined
May 1, 2024
Messages
15
Self Report poceo Si pucati na ulici bez ikakvog razloga odnosno na ulici ni ne mozes brojati
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Self Report poceo Si pucati na ulici bez ikakvog razloga odnosno na ulici ni ne mozes brojati
Nauči pravila. Nije ulica, ušao si mi u auto i imam pravo da ti brojim da izađeš, nisi izašao i to je to. Uživaj.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nisam ti ukrao Auto niti Sam pokusavao.. ne mozes Mi na ulici brojati
Uđi u RL tako u tuđe auto na sred ceste pa vidi šta će ti neko uraditi. Moj zadnji komentar na žalbi, a ti se pravdaj do mile volje.
Napomena: Iako u POV nema G i informacije da se vidi da je moje vozilo, lako se provjeri preko logova šta sve imam od vozila, kao i tablice od istog, a mogu vam i izvući traxa iz garaže da vidite da je ovo moje vozilo. Poz.
 

Max Salvatore

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
433
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 48558 dobit će kaznu za G.P. 6.15
ID 60444 dobit će kaznu za G.P. 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom