Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected ๐‹๐ž๐š๐๐ž๐ซ ๐ณ๐š ๐“๐ก๐ž ๐๐ฅ๐จ๐จ๐๐ฌ ๐’๐ญ๐ซ๐ž๐ž๐ญ ๐†๐š๐ง๐  | ๐‹๐ž๐จ๐ง๐š๐ซ๐๐จ ๐„๐ฌ๐œ๐จ๐›๐š๐ซ๐ซ

Rejected
Status
Not open for further replies.

Leonardocro

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
12
Vaลกe ime IRL:Leonardo

1.Vaลกe godine:14

2.Vremenska zona: GMT+1
3.Prosjek online po danu: 3-8h
4.Vaลก discord: Leonardocro
5.Vaลกe ingame ime: Leonardo Escobarr

6.Vaลก ID: 56813

Dodatne informacije
  1. Lider za..... Bloods Street Gang
  2. Zaลกto ลพelite biti Lider ove specifiฤne organizacije? (Navedite tri razloga uz objaลกnjenje)
1.Moja najdraลพa crime organizacija Bloods Street Gang je zato jer sam tamo prvi put bio HC u gengovima i sviฤ‘ao mi se najviลกe voฤ‘enje akcija.

2.Imam sastavljen HC tim koji je veoma iskusan u voฤ‘enjem akcija i mislim da bismo radili savrลกen posao na talaฤkama i drugim raznim akcijama,i uz iskustvo ja i moj tim sastavljamo veoma dobre i promiลกljene talaฤke da nitko ne padne.

3.Aktivno bismo ฤistili Gheto i davali bonuse i rankove po zaslugama a ne preko veze da na primjer imamo 100 ljudi i 78 ljudi su 11.



1.Vaลก savet za poboljลกanje RolePlay-a u organizaciji

1.Ljudstvo na tajnim radnjama, podmornici, FZ Raidu, 24/7 prodavnici , Gun shopu ili talaฤkama bi bilo vrlo poveฤano da ne dolazimoo s 7 ljudi
2.Rankove nebi dobivali preko veze nego preko zaslugama.

3.ฤŒesto bismo radili talaฤke i iลกli na akcije kao ลกta sam rekao gore.
4. Svako bi dobio bonus po zasluzi.
5. Radili bismo saveze s nekom bandom ili porodicom da podignemo Rp-a u Ghetu i na talaฤkama.
6.Svi ฤlanovi bi morali poznavati osnovne pravila grada da bi se mogli pridruลพit Blood Street Gangu



Sretno svim kandidatima
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
399
Prihvaceno, intervju ce biti odrzan 11.06.2024 u 20h, budite u cekaonici na GRAND RP discordu-u.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom