Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang I Trle Limeni

Rejected
Status
Not open for further replies.

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
204
Informacije

1. Vaše ime IRL:Mihajlo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu: Radnim danima 3h+ vikendom 8h+
5. Vaš Discord:miki5dicordgames
6. Vaše ingame ime:Trle Limeni
7. Vaš ID:40514

Dodatne informacije

1. Lider za Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Zeleo bih da budem lider ove specificne organizacije jer nikada do sada nisam bio lider i voleo bih da se oprobam u tome.
2.2 Pruzio bi svim clanovima mogucnost za napredovanje kao i bogato roleplay iskustvo koje bi omogucilo svakom clanu da ucestvuje.
2.3 Potrudio bih se da napravim sto bolju zabavu u okviru ove organizacije kako bi se svaki clan osecao kao kod kuce.
2.4 Iako nikada nisam bio lider bio sam administrator na ovom projektu te mislim da sam dovoljno spreman kako bih bio lider.
2.5 Mislim da sam svojim iskustvom stecenim kroz rp pravi kandidat za ovo mesto
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji
3.1 Sistem warnova-uveo bih sistem upozorenja za clanove koje krse pravila servera ili odmazu organizaciji u radu.
3.2 Povecao bi granice znanja kako bi se pridruzili organiziciji podrazumevajuci da se znaju osnovna pravila i geto pravila
3.3 Povećao bi aktivnost organizacije roleplay akcijama koje su retke u ostalim organizacijama
3.4 Angazovao bih ljude da budu sto aktivniji na događajima
3.5 Smanjio bih toksicnost u organizaciji jer kvari roleplay i koncentraciju
Rankovi:
1. Suspend
2. Young Solider
3. Street Solider
4. Drug dealer
5. Trial Graffiti Team
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Street Wiper
8. Street Capo
9. Turfer
10. OG
11. Commander
12. Co Leader
13. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom