Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8317
Players nickname
Sakal Polumental
Suspect ID
8802
Date of violation
Jun 2, 2024
Time of violation
22:09
Proofs
https://youtu.be/hT-bH4LSZfE

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
149
kao prvo izbrojao sam kao sto se visi na videu, izbrojano je 5 sekundi za drzavne organizacije da se sklone. Posto je event ako izbrojim 5 sekundi odnosi se na sve ljude iz drzavnih organizacije koji su bili na eventu, a s tim da su tebe ostavili i stojis izmedju 10 ljudiz genga cinis Fearrp. A za ovo “Mrs kuci” nijedno pravilo nije prekseno kad se pravis pametan a nisi. I hvala ti sto si okacio onda cemo i mi krenut kacit vas pozz 😘😘
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
kao prvo izbrojao sam kao sto se visi na videu, izbrojano je 5 sekundi za drzavne organizacije da se sklone. Posto je event ako izbrojim 5 sekundi odnosi se na sve ljude iz drzavnih organizacije koji su bili na eventu, a s tim da su tebe ostavili i stojis izmedju 10 ljudiz genga cinis Fearrp. A za ovo “Mrs kuci” nijedno pravilo nije prekseno kad se pravis pametan a nisi. I hvala ti sto si okacio onda cemo i mi krenut kacit vas pozz 😘😘
Meni nisi izdao nikakav zahtev - a morao si. Jesi ovima da izadju iz auta. Posto je auto otisao, trebao si meni izdati zahtev. Ja se od bandi ne plasim jer po biografiji ja sam kriminalac i poznajem vecinu pripadnika bandi. Ne znam cemu vredjanje na forumu? I ne ucenjuj me, ja cu naravno okaciti svaku nepravdu i traziti sankcionisanje iste - ne ucenjuj!
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
149
Meni nisi izdao nikakav zahtev - a morao si. Jesi ovima da izadju iz auta. Posto je auto otisao, trebao si meni izdati zahtev. Ja se od bandi ne plasim jer po biografiji ja sam kriminalac i poznajem vecinu pripadnika bandi. Ne znam cemu vredjanje na forumu? I ne ucenjuj me, ja cu naravno okaciti svaku nepravdu i traziti sankcionisanje iste - ne ucenjuj!
Kao prvo radis FearRp cist nema te biografije koja te more ocistit od ovog FearRp ukoliko ima krivo je odobrena. Zahtjev je izdat da se sklone svim ljudima u okolici iz drzavnih organizacije logicno, ako vas je 10 oko mene necu svima brojat pojedinacno da se sklonite. Ne vrijedjam nikog, nego govorim kako stvari stoje
 

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
201
Kao prvo radis FearRp cist nema te biografije koja te more ocistit od ovog FearRp ukoliko ima krivo je odobrena. Zahtjev je izdat da se sklone svim ljudima u okolici iz drzavnih organizacije logicno, ako vas je 10 oko mene necu svima brojat pojedinacno da se sklonite. Ne vrijedjam nikog, nego govorim kako stvari stoje
Brt navnikni se na forum wariora
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Brt navnikni se na forum wariora
6.15, CL i CR/CB to ne prastam, forum warrior je neko kao ti koji krsi pravila i onda se brani ovde i napada nepozvan. To je definicija. Ja sam samo igrac koji je ovde 3 godine i cenjen je od strane pravih igraca. Ostali mogu samo da se nerviraju :) jer ne znaju da rolaju na Roleplay serveru. Zar je toliko tesko.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Thunder Wolf -neigrac sa 6 stranice prekrsaja i njegov pajda Tony Luxury :) sa vama svaka situacija prekrsaj.. samo placite i ne brisite suzice. Meni su takvi hrana na dnevnom nivou.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,903
Nakon pregleda dokaza ostavljam kuratoru - Crime ovu zalbu​
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
577
Puca i ubija u igri bez brojanja. Zatim vredja dok je moj IC karakter na zemlji sto takodje nije dozvoljeno. Dao sam mu priliku da se izvini za ovo ali klinac je pa tako da morace da uci na teze nacine:
Jel se slovkat treba, "imate pet sekundi da se sklonite od auta", jesam purger, ali kolko znam, skloniti znaci udaljiti se sto ti nisi napravio, oces mozda posebno pozivnicu da se pomaknes? Kolektivno se obratio svima, kao i vi na vasim talackama kad kazete imate 5 sekundi da se predate inace pucamo, ne idete nam ponaosobice govorit predaj se inace pucam. Meni ovo djeluje kao cisto postavljanje da se postavi, sto je kad pogledas jako tuzno. Sam kazes da tri godine igras igricu i cinjenica da idalje mislis da je ismijavanje nekoga ko je umro u igrici krsenje pravila djeluje kao da imas nekih problema. Posto ne znam jel zapravo imas nekih mentalnih poteskoca u RL ne zelim da ispadne da vrijedam, ali ako nemas djelujes kao da imas. Posto sam vodio i gang i gov ruzno mi je vidjet kad se kace druge organizacije medusobno jer ni jednima, a ni drugima, nije lako uzeti organizaciju i voditi ju. Sve se moze rijesiti preko poruka pa tako i ovo. Ali samo da napomenem ako nisi znao (igras 3 godine da, ali nisi znao neke puno osnovnije stvari pa cu ti i ovo napomenuti), gang ima foru 5 warnova koji se tesko dobijaju, a state 3 koji se lako dobijaju :)
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
683
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • U datom dokazu nije prekrseno pravilo G.P. 6.15 . Dok je ovakva situacija ne treba svakome pojedinacno da se broji, 8802 je brojao da se svi pomerite 8317 se nije pomerio te nije ispunio uslov.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom