Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban Appeal G.P. 1.7 | Njegoslav Assman

Status
Not open for further replies.
Your ID
21417
Players nickname
Njegoslav_Assman
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Jun 1, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/FbmfLhc

madex

Player
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
20
43293 ID od drugog igraca, Predpostavljam da je ban sto se tice scarf-a, al on je meni taj scraf platio dan pre mi smo se dogovorili on je meni dao 5m taj dan i sutra dan mi je dao jos 2miliona za taj scarf, kao sto mozes da vidis u logovima. sve smo se legit ja i on dogovorili znaci nije bilo free 5miliona i tako dalje znaci ja sam njemu prodao Na dug. Ja ne znam sto smo mi dobili ban.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,480
Primili ste $6.08M na jucerasnji dan, slazete li se za money wipe?
 

madex

Player
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
20
Izvinite molim vas,mi smo bili neznanju oprostite nam,nece se vise ponoviti srdacan pozdrav. Ja prihvatam moneywipe ,a sta ce biti sa njim ako mozete da mi kazete i da li on mora da pise zalbu.
 

Filip 1234

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
5
Na razmatranju
ja sam drugi igrac mi se stvarno izvinjavamo ispali smo glupi sto nismo odradili odmah razmenu nego sam mu pola para dao na ruke dan pre ako vi mislite da je moneywipe dovoljan i za mene ("ako bas mora") slazem se sa vama u svakom slucaju nece se ponoviti.
 

Angelpandas1

Player
Player
Joined
Jun 13, 2023
Messages
11
Izvinite molim vas,mi smo bili neznanju oprostite nam,nece se vise ponoviti srdacan pozdrav. Ja prihvatam moneywipe ,a sta ce biti sa njim ako mozete da mi kazete i da li on mora da pise zalbu.
Nema potrebe za izvinjenjem! Razumem da ponekad mogu postojati nesporazumi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom