Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande | Laske Zemunac

Rejected
Status
Not open for further replies.

Laskee

Player
Player
Joined
Apr 3, 2024
Messages
31
  1. Vaše ime IRL: Lazar
  2. Vaše godine: 15
  3. Vremenska zona: GMT+2
  4. Prosjek online po danu: 3h-do 6h
  5. Vaš Discord: laskegg
  6. Vaše ingame ime: Laske Zemunac
  7. Vaš ID:54614
Dodatne informacije Leader za The Marabunta Grande
  1. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Kao lider The Marabunta Grande, evo tri razloga zašto bih želio preuzeti tu ulogu: 1.Imam iskustvo u vođenju i upravljanju timovima van igre, što uključuje organiziranje događaja, rešavanje sukoba i poticanje saradnje. To iskustvo mogu primieniti u vođenju The Marabunta Grande u Grand RP RS-a, što će pridonieti uspješnom vođenju bande i razvoju njenih članova kriminalom. 2.Volim kreirati intrigantne priče i događaje unutar igara koje igram. Vođenje The Marabunta Grande omogućilo bi mi priliku da razvijam dublju i uzbudljiviju priču za članove bande, stvarajući dinamično i uzbudljivo okruženje za RolePlay. 3.Imam jasnu viziju o tome kako bih volio videti The Marabunta Grande kako raste i razvija se unutar Grand RP RS sveta. To uključuje promicanje saradnje, razvoj među članovima te stvaranje uzbudljivih i dobro osmišljenih kriminalnih aktivnosti. Kao lider, mogao bih usmeriti resurse i napore u ostvarenje te vizije, što bi rezultiralo snažnom organizacijom.
  1. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
1.Iskusniji članovi mogu služiti kao uloga novim igračima, pomažući im u učenju igre, razumevanju pravila i razvijanju njihovih karaktera. 2.Organizujte događaje koje su povezane s unutrašnjim sukobima, rivalima sa drugim bandama ili sukobima sa state-om. Ovo će dodati napetost i interesovanje za RolePlay. 3.Svaki clan koji krsi pravila servera bice kaznjen odredjenom kaznom!
4.Minimanlno 8 gonica ic-minimalno 12 godina ooc!


RANKOVI:
13.LEADER
12.CO-LEADER
11.O.G.
10.COMMANDER
9.TURFER
8.GRAFFITI TEAM LEADER
7.GRAFFITI TEAM COMMAND
6.GRAFFITI TEAM
5.GHETTO CLEANER
4.GHETTO BOY
3.HUSTLER
2.NEW BOY
1.SUSPEND

-SREDNO SVIM KANDIDATIMA!-








 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom