Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban Appeal | G.P 1.8 ID: 7911 | Mujo Simba

Status
Not open for further replies.
Your ID
7911
Players nickname
Bella Luxury
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 4, 2024
Time
19:12
Proofs
//

Bellabb

The Moon, like a flower in Heaven.
Player
Joined
May 28, 2023
Messages
44
Dobar dan, na dan 02/06/2024 sam dobila ban za GP 1.8 ID: 7911 i twink ID:43481.
Kao sto vidite po ID ja sam stariji igrac i do sad nisam prekrsila pravila, verujem da ste pregledali sve logove i svesni ste toga.
Ko me poznaje zna da nisam takva osoba i uvek priznam kad uradim nesto lose.
Ja sam radila BP na ID 43481, kao i ID: 37012 i prebacivali si pare sa twink na main gde su nam mainovi bili posrednici, jer mi je bilo receno da to moze tad,a ja nisam obracala paznju mnogo na ta pravila.

MAIN ID: 7911. Takodje zelim opet da dodam da ja za to i nisam znala, jer ja i nisam ulazila na twink toliko cesto. Ako pricamo o sumi koja je bila prebacena to je nesto sitno. Ne idem na events niti se pucam zato i nisam upucena u neka pravila, znam ono standardno. Prihvatam svoju gresku, znam da cu sad vise paziti i proucit pravila.
Nadam se da cu dobiti unban jer sam ovde recimo od pocetka i svaki dan i nikad nisam imala probleme, imam dosta prijatelja sa kojim provodim vreme i volela bih da se vratim i produzim tamo gde sam stala.
Nadam se da cu dobiti drugu sansu jer mislim da je zasluzujem i prihvatam money wipe ako je potrebno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom