Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang I Luka Angell

Rejected
Status
Not open for further replies.

Luka Angell

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
32
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: od 4 do 8 sati
5. Vaš Discord: luka1649
6. Vaše ingame ime: Luka Angell
7. Vaš ID: 2274

Dodatne informacije

1. Lider za Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Od kada sam poceo da igram na Grand RP serveru sam voleo kriminalne organizacije.Prva organizacija mi je bila The Families.
Prosao sam kroz svaku organizaciju i kroz raznih razlicitih mandata i to mi je doprinelo da mogu da vidim kako razmisljaju drugi
ljudi po razlicitim organizacijama.Ovaj pristup komunikaciji i liderstvu u kriminalnim organizacijama na Grand RP serveru
osigurao mi je ne samo uvid u raznolike igračke perspektive, već i priliku da izgradim snažne odnose s drugim igračima.
Kroz sve te izazove, shvatio sam važnost poverenja unutar tima i kako pozitivna atmosfera doprinosi uspehu organizacije.

-Dok sam bio u različite organizacije, stekao sam ne samo veštine rukovođenja, već i sposobnost donošenja odluka u stresnim
situacijama. Različite misije su me naučile kako analizirati situaciju, prilagoditi se promenljivim okolnostima i brzo
donositi odluke koje su najbolje za tim. Kroz to iskustvo, shvatio sam važnost fleksibilnosti i prilagodljivosti u dinamičnom
okruženju.Takodje su mi i mnogi ljudi rekli da bi bio dobar lider i ja bih hteo da se isprobam u tome.

-Uvek sam nastojao podsticati saradnju i razmenu ideja među članovima organizacije. Verujem da tim koji zajedno radi na rešavanju
problema i ostvarivanju ciljeva postiže veće uspehe od pojedinaca. Miran razgovor, otvorena komunikacija i poštovanje prema
drugima ključni su za očuvanje harmonije unutar organizacije. U kriminalnom delu gde su tenzije i sukobi uobičajeni, održavanje
smirenosti i racionalnosti mogu biti najveci razlog za ostatak organizacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
- Truditi se da Bloods Street Gang ne stvara lose misljenje drugim organizacijama nego da bude dobra sa većinom od organizacija.
- Aktivnos clanova nagradjivao bih Rank-up kako bih im dao dodatnu volju i zelju za jos veci trud i rad.
665f8adbc0fa42761d5a42d7.gif
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,132
Odbijeno, BL ste za lidera
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom